zpět na forum

Jméno:No a
Datum:02.09. 14:30
Titulek: čemu se divit???!odpovědět
Lídl je skopčáckej a tam vládne Angela.A asi to bude všude v linii jeho obchodů-tzn.že nejen u nás.Důležité,že je u nás byznys a arbait.jen jsem slyšel,že mu klesají zisky a ztrácí zákazníky.věřím tomu.
Jméno:Jitka
Datum:03.09. 05:11
Titulek: sluchátka a mikrofonyodpovědět
Ano,všimla jsem si toho...Musí to být med,poslouchat během markování a vracení peněz žvatlání do sluchátek.To pak se pokladní může lehce splést.A také že spletly!! Tohle lze zažít jen u "skvělého" Lídlu.Nikde jinde se s tím člověk nesetká.Co se skrývá za vysokými platy jako druhá stránka mince tu nebudu raději rozebírat.Spousstu věcí by mi ani nikdo nevěřil i když se praktikují.Nikdy mne neodradil ten rybí smrad při vstupu jako nyní.Sortiment i ceny začínají být také o něčem jiném.A ta vetešárna,kdy se dostane jen na pár lidí po otvíračce mne také nebere..
Jméno:Lojzík
Datum:05.09. 12:11
Titulek:Lidlodpovědět
Kdo asi??
Jméno:maruna
Datum:02.11. 11:47
Titulek:do Lídluodpovědět
Ani nepáchnu,těšila jsem se novým kvalitám po rekonstrukci,ale ouha.a mrzí mne,že již nemohu nakupovat tam v těch skvělých lahůdkách a trafice co tam byla.všechno zlikvidovali a já na ně zvysoka...
Jméno:lucie
Datum:02.11. 14:49
Titulek:Lidlodpovědět
Skvělých lahůdkách ?? to si děláte srandu ?? Nikdy jsem tam nic nekoupila - smrdělo to tam až hrůza. Tabák - to bylo něco jiného.
Jinak - zlatý starý Lidl - tento za nic nestojí !!!
Jméno:Eva
Datum:02.11. 17:26
Titulek: v tom starém anoodpovědět
Ale pak to převzal nový majitel a o 100% se zlepšili.Tak se zas utrácí u Babiše v Penny :D

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz