zpět na forum

Jméno:rozari
Datum:24.05. 21:44
Titulek:nova parkovaci mista na Vysluniodpovědět
Dneska jsem si vsimla, ze v ulici naproti Tesku, ve vnitrobloku u MS Ctyrlistek, jsou nove namalovany parkovaci pruhy.
Chapu, ze parkovacich mist je na sidlisti stale nedostatek, na druhou stranu me to jako matku dvou malych deti, ktere si na hriste chodi hrat a behaji i okolo, moc netesi, opet pribyva dalsi misto, kde muze dojit ke stretu s autem (i kdyz jsou uceny, ze se maji rozhlednout) :(
Jméno:Milan
Datum:25.05. 13:47
Titulek:Vysvětlení najdete zde ...odpovědět
http://www.neratovice.cz/i nformace-o-reseni-dopravni -situace-v-okoli-ms-ctyrli stek-ms-kastanek-a-zs-28-r ijna/d-414413
Jméno:Martin Růžička
Datum:26.05. 13:00
Titulek:To je ta obytná zónaodpovědět
To je ta obytná zóna? Pak je to snad dobré řešení - 20 km/h, chodci mohou používat celou vozovku, auta musí dát přednost, parkování pouze na vyznačených místech.
Nebo tam byl zákaz vjezdu a zastavení/stání? Pak by to bylo zhoršení :(
... ale nikdo neměl připomínky a 15 dní to viselo na úřední desce :(
Jméno:rozari
Datum:31.05. 16:52
Titulek:tam bylodpovědět
driv zakaz vjezdu, az ted tam udelali obytnou zonu. Ale mam obavu z toho, ze 20 km/h tam jezdit nebude nikdo, videl jste nekdy, jak se jezdi v obytne zone Na Skalkach?
Deti (nejen nase) si u Ctyrlistku hraji na tom asfaltovem hristi, ktere tam zustalo, kopaji tam s micem, kolikrat jim uleti do te silnice a oni za nim.. vidim to jako velmi rizikove bohuzel :(
Jméno:řidička
Datum:25.05. 07:09
Titulek:anoodpovědět
Chápu, že Vás to jako matku dvou dětí znepokojuje, ale z vnitrobloku nedělaji hlavní silnici.A parkovacích míst je bohužel málo. Předpokládám, že i vaše rodina vlastní auto,takže vám nedostatek parkovacích míst je znám.

Opatrnost bude muset být jak na straně řidičů, tak i na straně chodců.
Jméno:No
Datum:25.05. 10:19
Titulek:říkám to takyodpovědět
Už aby táhli!Cokoliv pro obyvatele problém.Zelení,kácením,údr žbou města a dalším počínaje,parkováním,trhům a dalším konče.Co z našeho města bude??!Hotel pro náplavy a přistěhovalce z okolí,co v Nera nemají ani trvalé bydliště,zato každý aspoň 2 auta,psy atd.Obklopeno nákupními krabicemi,parkovišti a to vše zasazené do betonu,asfaltu či na zabrané orné půdě.Vivat Nerachánov!!
Jméno:Petr
Datum:25.05. 10:30
Titulek:Parkováníodpovědět
Mám taky auto a nejsem líný si kousek dojít na parkoviště pro auto. Lidé z radnice bohužel v sídlišti nebydlí, tak proto můžou povolit a navrhnout takový stupidní nápad, udělat parkoviště těsně vedle dětského hřiště. Tohle je i na žalobu na toho člověka co to projektoval. Ten člověk tohle musí dělat jen od stolu. Lidi, hlavně pojďme na podzim k volbám, ať tenhle nerapaskvil už táhne z radnice.
Jméno:Jana
Datum:26.05. 20:29
Titulek:Co je na tom pravdyodpovědět
Dnes jsem na hristi zaslechla, jak se bavily maminky o tom, ze je legislativne stanovena vzdalenost mezi parkovistem a detskym hristem a ze uz podali nejakou namitku ci stiznost. Nevim, co je na tom pravdy, ale prijde mi to logicke. Vzdyt tady je parkoviste hned u plotu. Ani chodnik mezi nenechali.
Jméno:hlava pomazaná
Datum:29.05. 10:16
Titulek:jestli nemám být vulgárníodpovědět
mezi MŠ a hřiště vymyslela nacpat auta. děti do klece , psy ve vzduchu nebo nevím. Desítky lidí, minim., děti ani nepočítám maj utrum kvuli 20? autům? Co když z hřiště vykopnou míč děcka, nedej bože za ním poběží? Batelka a vubec tamto místo poloprázdné = to místo určené pro auta a k lavičkám a hřišti nacpat auta :/...Oni tam na to na radnici asi nekašlou, oni NEJSOU NORMÁLNÍ. To bude zmatků kolem odpadu-doprčic- najít si ve starých složenkách v.s. jinak máš smůlu a vůbec-to se mi zdá. Nezdá.
Jméno:jirka <rencahot1@seznam.cz>
Datum:31.05. 13:22
Titulek:parkováníodpovědět
Komunikace u MŠ čtyřlístek a nový park u bloku domů 1140-1145 byla projektována jako obslužná pro MŠ nebo hasiče ,je slepá napříč je obrubník! Dům 1140-1145 má kolem 4 parkoviště nyní 5 značených parkovišt a objízdost autem kolem dokola , neznám žádný jiný podobný dům .Parkování v Nera je oproti Praze perfektní , mám garáž , protože ani kamery a policie nezabránili vykradení a poškození mých vozů.
Dcera je zvyklá pohybovat se ve vnitrobloku.Dojde li k ohrožení -zranění dítěte VEZMU SPRAVEDLNOST DO SVÝCH RUKOU!! Nyní je v běhu již 3 petice proti...
Jméno:jmn
Datum:31.05. 22:04
Titulek:parkovištěodpovědět
každý pěkný místo se dneska zničí. Tohle je fakt úlet. Hlavně že je tam nový hřiště pro děti. Fakt směšný a hnusný. Taky bych řekla že to sníží ceny bytů. Je to rozdíl jestli s autama nebo bez nich.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz