zpět na forum

Jméno:chodec po Nera
Datum:05.01. 07:12
Titulek:čištění chodníkůodpovědět
V dobách, kdy na čištění chodníků museli robotovat majitelé přilehlých nemovitostí, platily časové normy, do kdy musí být chodník uklizen. Teď, když za to zodpovídá město tyto normy neplatí ? Sněžit přestalo o půlnoci, teď je 7,00, na chodníky není sáhnuto a silnici projel pluh jedním směrem před chvílí.
Jméno:Jan
Datum:05.01. 10:47
Titulek:to nejde jenodpovědět
O Neratovice,všude jsou nadílkou překvapeni.Včera ukazovali v TV jak lidé na Moravě zapadají pomalu za jízdy.Pár nabouraných plechů a zmrzačených lidí se státu asi vyplatí než zaplatit cestáře a posypový materiál+další náklady.Banánistán.
Jméno:Martin Růžička
Datum:05.01. 11:44
Titulek:u nás jel v 6odpovědět
u nás jel v 6 sypač a ok - chodníky u nás nejsou a nebo na nich stojí auta
- - -
připomnělo mi to vtip ve starém Dikobrazu
stojí dva na zastávce a u kotníků mají takový ten kruh ze značky zastávky: chápu, že když včera sněžilo, tak autobus nejel, ale dnes je krásně, tak kde je?
Jméno:Matoš
Datum:06.01. 20:58
Titulek:Používejte hlavuodpovědět
Za 1. O půlnoci nepřestalo sněžit, ale někdy později.
Za 2. Myslíte si, že je tak jednoduchý cca za 4h uklidit komplet všechny chodníky? Tady napadne 0.5 mm a už se brečí, jaktože nejsou uklizeny chodníky. Tohle mi hlava nebere. Napadlo docela dost sněhu, takže odklízení nejspíš asi trvá déle.
Za 3. Viděl(a) jste, jak uklidili státní silničáři např. Byškovickou? Vůbec nepluhovali a jen to posypali solí.

Všici jsou zhýčkaný, jako by nešlo chodit v troše sněhu.
Jméno:chodec po Nera
Datum:07.01. 19:11
Titulek:pro obhájce lemplů odpovědět
1. Sněžit přestalo max. 10 min. po půlnoci - byl jsem vzhůru
2.O 4 hod. mluvíte vy, norma za dob roboty byla 6 hod.
3.Když sledujete Byškovickou tak jistě víte že na některé části chodníku nesáhli doteď. Až se někdo zmrzačí, to se bude město kroutit.
Jméno:Matoš
Datum:08.01. 12:42
Titulek:Pro obhájce rejpalůodpovědět
Byl jsem taky vzhůru a o půlnoci opravdu přestalo chumelit, ale jeste jednou začalo. Myslím ze přestalo okolo 3:00. V Praze se taky udělají důležitý chodníky a silnice a zbytek se dela podle času, jen v Neratovicích jste zhýčkaný. Na horách byste se asi pos..l, protoze tam chodníky neuklizeji, kdyz napadne třeba 1m sněhu. Prosteˇ jen máte potrěbu rejpat a nic víc.
Jméno:chodec po Nera
Datum:09.01. 10:35
Titulek:Vovčaneodpovědět
Já musím státu či v přenesené pravomoci městu platit všechny daně a poplatky tak jak jsou nařízené, takže si myslím že mám nárok, aby mi stát, potažmo město poskytovalo služby za které jsem si zaplatil. Pokud vy jste se stávajícím stavem spokojen, patříte do bečícího stáda nebo jste nějak zainteresován u firmy, která žije z našich peněz a nic nedělá.
Jméno:Mrazýk
Datum:15.01. 16:45
Titulek:HRABLOodpovědět
Je to klasika, děje se to rok co rok. Starostka má dva krásné platy, místostarosta také, co kdyby ze svého koupili HRABLA. V čase břečkovém pak námezdné síly , po zaškolení, proškolení bezpečnosti práce, mohli aspoň půl zaplaceného času pracovat a třeba uvolnit přechody..V době kosmické potom sníh odvézt k Labi - science fiction.
Jméno:fukar
Datum:20.01. 20:52
Titulek:sníhodpovědět
V sobotu po chumelení jsem na vlastní oči viděl v činnosti maníky, kteří FUKARY odstranovali sníh z chodníku.Tím na podzim sfukují listy na hromady, ze kterých je vítr rozfouká zase jinam..
Použití na sníh budilo velkou pozornost. Protože to bylo naprosto k ničemu. Hrabla, jak se píše výše, to jim dát..

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz