zpět na forum

Jméno:Blanka
Datum:17.10. 10:38
Titulek:Rakovinotvorné jedy ze Spolanyodpovědět
Dobrý den, jsem zděšená ze zpráv o množství vypouštěných rakovinotvorných jedů ze Spolany Neratovice. Je rok 2016 a informace jsou z let 2014 a 2015,kdy se do ovzduší, do vody a půdy dostalo 2014 40 tun a 2015 41,5 jedů, které zabíjí lidi a způsobují rakovinu. Vynilchlorid?! Myslela jsem, že to bylo v letech dávno minulých a nyní se vše hlídá a zabránilo se ohrožování zdraví a životů lidí v Neratovicích. Kdo je zodpovědný za kontrolu a normy, jejich dodržování?! Vždyť je to šílený. TO BY SE MĚLO ŘEŠIT PŘEDEVŠÍM a hlídat, protože, když pak přijdete do nemocnice a máte rakovinu v pokročilém stádiu, tak to že jste z Neratovic a nemůžete se bránit, že od dětství to tady dýcháte a žijete s jedy denně, tak vám už nikdo nepomůže a jen řeknou, že je to tragedie a že je jim to moc líto. Mělo by se vše opravdu OHLÍDAT a kompetentní zodpovědní by měli být potrestáni a opatření by měla být JASNÁ a trvalá. Chceme žít ve zdraví všichni, přeci. Je mi to moc líto, že nás nikdo nehájí!!!Arnika vše uveřejnila,ale co naši lidé tady???
Jméno:Marie
Datum:24.10. 16:17
Titulek:kdo vám poradí - viz tipy odpovědět
Zelená pro Ner.-Tady jsme doma, vám sdělí proč je v Nera stále Spolana (každý si chce užít ten doušek chloru, čpavku, VCM...?), nebo si zavolejte do Spolany, nebo ještě nezávisle lépe - založte si vlastní internetové stránky (není to nic těžkého) a tepejte a tepejte. Třeba pozvěte TV.... jen nefňukat

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz