zpět na forum

Jméno:M.A.
Datum:16.10. 15:04
Titulek:!odpovědět
Je to další dílo od CR Project a podle toho to taky vypadá.

http://neratovice.cz/Vismo Online_ActionScripts/File. ashx?id_org=10356&id_dokum enty=405164

vymazat mezery
Jméno:IPl
Datum:16.10. 19:33
Titulek:Kojetická ...odpovědět
= "děs běs".
V našem městě tradiční křivolaké chodníky, určené pro vjezdy aut přes chodník do zahrady. Měl by si dát projektant s radními, kteří za tímto paskvilem stojí, dát závod, kdo si první zlomí nohu.
Chodník je totiž pro chodce města, ne pro soukromé automobily.
Zatím jako příklad (než dojde k "reklamacím") bych uvedl ROVNÝ chodník na Bratří Čapků po pravé straně od Billy s retardéry vjezdů na hlavní pro některé "mafiány" - přijeli na křižovatku, sešlápli plyn pod podlahu a s kouřícími "gumami" vypálili na hlavní ...
Jméno:IPl
Datum:16.10. 19:34
Titulek:Ne Kojetickáodpovědět
ale Vojtěšská
Jméno:Jana
Datum:17.10. 12:16
Titulek:chodnikyodpovědět
Nove stavene chodniky skutecne vymyslel nejaky ... Jsou staveny pro auta a ne pro lidi. Zkuste na nich jet s kocarkem, to mate nekde strach, abyste dite nevyklopili ven.. Neratovice byly za komunistu mesto mladi, zelene a chemie ( mam to v nejakem prospektu o Nera). Ted jsou mestem aut, psich vykalu a bordelu!
Jméno:t.
Datum:17.10. 06:06
Titulek:Kč?odpovědět
Někde jsem četla, že Vojtěská spolkne stejný objem peněz jako stavba Lídlu-bohužel nevím kde. To už by Vojtěšská být hotová snad...
Jméno:Adm
Datum:17.10. 09:08
Titulek:T.odpovědět
Petr Harry Slezák

Můžete mi někdo vysvětlit, proč destrukcu a výstavba nového lídlu stojí kolem 10mil a tahle sračka od Bulding LT stoji skoro 7mil?
To se mi líbí · Odpovědět · Zpráva · 1 · 14 říjen v 14:29

Neratovice v obrazech

A to se ještě příští týden na zastupitelstvu bude jednat o přijetí dotace na tuto stavbu od Státního fondu dopravní infrastruktury ve výši 4 543 000 Kč. Takže je to asi OK a žádoucí.
To se mi líbí · Odpovědět · 14 říjen v 20:23
Jméno:Petr
Datum:17.10. 11:32
Titulek:...odpovědět
Podle těch vykopaných jam, jaké mají lidé na Vojtěšské u baráků to na takový objem peněz vypadá....ví někdo, kdy to tam vůbec dodělají ?
Jméno:Mila
Datum:17.10. 15:45
Titulek:...odpovědět
Prý do konce října, to jsem zvědav. To je bohužel tak, když se soutěží na cenu, další podmínky jsou vždy vedlejší. Jsem zvědav, jestli město začne uplatňovat sankce, jestli nebude termín dodržen, nebo se nenápadně udělá dodatek ke smlouvě a pojede se přes zimu. Sankce je 10000 Kč za každý den v prodlení - viz goo.gl/WaWgdP
V budoucnu ale budou mít smůlu, v novele zákona o veřejných zakázkách je tuším psáno, že od teď bude zadavatel sankce vymáhat povinně. Ne tedy jako doteď, že je může vyžadovat, když jsou ve smlouvě, ale taky nemusí (nebo se dohodnou jinak).

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz