zpět na forum

Jméno:Anna
Datum:21.05. 08:54
Titulek:Nemocnice Neratovice odpovědět
V nemocnici mají opět nového ředitele a nové persony ve vedení, ale sestry a lékaři odcházejí.Ambulance se ruší, omezují ordinační dny.Kde je ta doba, kdy se zde občan dočkal kvalitní péče, ošetření i vyšetření u odborníků a byl spokojen?! Dnes přijdete s potížema, nebo se zraněním a personál vás posílá pryč.Lékaři i sestry vám vysvětlí, že musíte jít na Mělník nebo na Bulovku. Je to propad péče a k nepochopení, proč si nemocnice hýčká tolik lidí v managmentu.Vyhazují peníze, které by mohly být využity pro péči lidem!Nevím, jaký názor máte vy?
Jméno:Jana
Datum:21.05. 10:56
Titulek: tento špitál dávnoodpovědět
Není tím,čím býval a opravdu mám někdy pocit,že je tam více personálu,hlavně managementu než pacientů.Když sháníte odborného doktora tak seženete a do další návštěvy je fuč.Musíte stejnak na Mělník a po okolí.O chování a přístupu některých ranhojičů radši nemluvím.Ti mají v oblibě svou cílovou,solventní skupinu lidí.Po zrušení poplatků každý felčar unaven a přetížen.K čemu jí tu tedy máme??!Aby sem jezdilo rodit jak na páse široké okolí a prominentní pražáci??!Aby se tu živilo jen panstvo nemocnice??!!
Jméno:Bára
Datum:22.05. 22:20
Titulek:18. ředitelodpovědět
To je ten ing. Martin Valkovič a Bc. Jitka Škařupová, ředitelka pro ošetřovatelskou péči? Jak to, že na webu města není žádná zpráva, měli bychom snad vědět, že má nemocnice už 18. ředitele, jestli dobře počítám. Město dělá mrtvýho brouka, jako by ta budova nebyla naše.
Jméno:Ben
Datum:23.05. 07:06
Titulek: jak píše "x"odpovědět
Pode mnou,jistě v tom bude něco nekalého,o čem se mlží a mlčí,možná vzájemného mezi špitálem a radnicí.Myslím,ře nebudu daleko od pravdy.Snad se na tu partu z mokré čtvrti brzo příjde.
Jméno:x
Datum:21.05. 09:22
Titulek:názor nemámodpovědět
Jde o nemocnici, kam se sjížděli pacienti z Prahy. Nemocnici kt. byla vyhlášená nemocnicí roku před pár lety-žádná hluboká historie. Prosperovala. Takový skluz po pár letech? Je tu něco, o čem nevíme a nic dobrého to nebude.Všichni obyvatelé nemocnici chtějí. Ona chce/chtěla nás. Nejspíš se zruší...Názor nemám, je to škoda, zas další dobrá věc v Neratovicích, co jde do kytek.
Jméno:Alena
Datum:21.05. 19:58
Titulek:Absolutní spokojenostodpovědět
Opravdu nevím, co se zde ve vlnách kritizuje neratovská nemocnice! Během posledního půl roku jsem navštívila chirurgii v přízemí, kde bych chtěla poděkovat Mudr Hovadíkovi a sestře, dále Mudr Šaldovi a sestře a v neposlední řadě ochotné pí doktorce a sestřičce na očním právě v nemocnici! Nesmím zapomenout na sestřičky a bratra v laborkách! Právě špatné "pověsti" o jejím rušení nemocnici škodí. Opak je pravdou-ochota a skvělá péče odborného personálu! Nechme je v klidu pracovat! Dík!
Jméno:Ljuba
Datum:21.05. 20:24
Titulek:klid na práciodpovědět
Klid na práci byl argument komunistů. Ředitelé se střídají jak ponožky. Nemáme lůžkovou chirurgii, žádnou pohotovost, prý není kardiolog, interna je špatná, to je v pořádku? Proč tedy sestry utíkají a doktoři chybí? Město nalilo do nemocnice desítky možná stovky milionů, do rekonstrukce budovy, do provozu a kdo ví kam. To se vám líbí?
Jméno:Ivan
Datum:22.05. 10:56
Titulek:Absolutní spokojenost odpovědět
na gastru. Jméno doktora si nepamatuji, je to černoch, vyšetření, hadička, diagnoza, léčba-všechno spokojenost-vysoká profesionalita! Sestry na odběrech to samé. Čekací doby nic moc, dlouhé na 1. vyšetření, ale to už je jiná.
Jméno:Honza
Datum:22.05. 12:07
Titulek:nevykládejteodpovědět
Opravdu? Byl jsem poprvé na gastru, nedali mi žádnou injekci na uklidnění, to je běžné v Praze, hrůza, kopal jsem do doktora, tak skončili vyšetření a když jsem se ptal, proč mi nedali injekci, řekli, že jsem si měl o ni požádat! Utekl jsem do Motola, tam mi dali injekci automaticky a pak mě nechali ležet dvě hodiny na spacím pokoji a sestra mě chodila kontrolovat. V neratovické nemocnici žádný spací pokoj nemají a šoupnou vás rovnou na chodbu. Tam je pohovka, můžete spočinout mezi čekajícími. Už bych tam nešel ani za milion.
Jméno:Markéta
Datum:22.05. 14:06
Titulek:MUDr. Gampanaodpovědět
již v nemocnici není!
Jméno:Marie
Datum:23.05. 21:50
Titulek:MUDr. Gampana byl poctivý lékařodpovědět
Jezdili za ním pacienti až z Roudnice a jednou jsem si v čekárně vyslechla příběh pána, fakt fešáka v nejlepších letech, jak mu Gampana včasným vyšetřením střev zachránil život. Ale Gamapana v nemocnici již nepůsobí.
Jméno:x
Datum:24.05. 13:14
Titulek:Tak to je škoda.odpovědět
Byl jsem skeptický, taky jsem četl internet, ale zákrok, diagnoza a léčba opravdu hodně dobrá. Tak to jsem zvědavý, na kontroly ještě musím čas od času, comě čeká .
Jméno:Marie
Datum:23.05. 21:42
Titulek:Absolutní dík MUDr. Hovadíkovi odpovědět
Muž musel teď v květnu na menší chirurgický zákrok, šlo již o opakování stejného problému, první operaci podstoupil cca před 4 roky, vše provedeno tak nějak napůl, rána nesešita.. a problém se opakoval.Takže tentokrát se naštěstí dostal k MUDr.Hovadíkovi. Nesrovnatelně velmi poctivá chirurgická práce práce, skvělý personál. Již teď je téměř neznatelné, že byl nějaký problém. Vřele pana doktora Hovadíka doporučuji.
Jméno:spokojená pacientka - klientka
Datum:26.05. 19:52
Titulek:oční lékařka MUDr.Sedlářová v nemocniciodpovědět
Druhý rok chodím na oční k MUDr. Sedlářové do Nera nemocnice: Milá vstřícná i praktická mladá lékařka. Ochotně vše probere, je-li třeba podrobnější vyšetření napíše doporučení na specializované pracoviště. A zase vám výsledek řádně vysvětlí. Žádných 5 minut a dost, jak o teď často v ordinacích je běžné. A pracuje u ním velmi příjemná sestřička.
Jméno:Jen
Datum:22.05. 05:59
Titulek: ať si p.Alenaodpovědět
Mluví za sebe,ví Bůh,kdo se za jejím nickem ve skutečnosti skrývá.Každý nemůže mít ty nejlepší anebo jen ty nejhorší zkušenosti.Dnešní mantrou je však jiné:lidi s nesouhlasnými názory,připomínkami a kritikou vystřelit nejlépe na Mars.Proč asi??!
Jméno:Bartoš
Datum:22.05. 08:25
Titulek:..stáříodpovědět
Nemám důvod neříci zde moji zkušenost, ale je jisté, že to bude platit i zítra?
Nerad, ale musel jsem na chirurgii. Ruka tedy do sádry, při kontrole jinde obdivovali provedení té sádry (díky, p.Kordíku!). Ke spec. již nemusím na Mělník, zde v Nera jsem obsloužen za 5 min, bez čekání.
Nepříjemný zákrok v jiné odborné ambulanci, opět skvělé, příjemná domluva na všem.
Jméno: Slávka
Datum:25.05. 10:39
Titulek: jsem znechucenaodpovědět
Jdu se objednat hned ke 3 doktorům a najdu zde po roce jen jednoho.K čemu a komu tu slouží tento špitál??!.Postaví se k tomu radnice zodpovědně nebo si svůj tajemný hrad v Karpatech bude střežit dál???!
Jméno:tam
Datum:25.05. 18:20
Titulek:na radniciodpovědět
je nějaké sociální a zdravotní komise ne? Ti k tomu nemají co říct?
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:25.05. 18:31
Titulek:komiseodpovědět
Ani ne. Komise zřízené radou sice existují, ale jestli se scházejí, jak často a o čem jednají (kromě sociální komise), to je součástí radničního tajnůstkářství. Ne že by to bylo tajné, to by nemělo být nic z toho, co se děje na radnici, ale zapadá to scénáře současného vedení radnice (bohužel i všech bývalých) asi ve smyslu: my jsme nadřazeni těm dole a do toho, co děláme, nikomu nic není. Mnohde zveřejňují termíny jednání komisí a zápisy z nich a jednání jsou přístupná veřejnosti...Bohužel, rada místo aby se obracela na komise s žádostí o odborné vyjádření, jejich doporučení už od minulého vol. období ignoruje.
Jméno:.
Datum:26.05. 16:34
Titulek:děkujiodpovědět
Tak at se ty komise, pokud jsou k ničemu, prostě fce zřeknou. Když to udělají párkrát po sobě, tak se jim začne dopřávat sluchu. Nevím, proč je do--ele radnice zřizuje-má patent na všechno? Asi jo a kde ne, tam si najme externí poradce-renomované. Aspon to tak zvenčí vypadá.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:27.05. 11:44
Titulek:nemocniceodpovědět
Z toho, co vím, bych řekl, že je tu problém s nekvalitním managementem nemocnice.
Jinak má neratovická nemocnice předpoklady pro dobré fungování. Není v tak staré budově jako mnohé jiné nemocnice.
Problém je, že upřednostňuje hledisko krátkodobého zisku nad ziskem dlouhodobým, budováním dobré pověsti, apod. tudíž si není schopna udržet personál a mít ho dostatek.
Z toho podle mě plynou následné problémy.

Pamatuji si, jak v 80. letech byla velmi rozšířená taková "moudrost", že soukromník povede všechno lépe. Vlastně obdobně mluvil i Jakeš ve svém proslulém projevu z Červeného Hrádku.

Dnes se v zásadě ukazuje, že to není otázka soukromé versus veřejné vlastnictví, ale otázka kvality řízení té či oné instituce.
V našem městě se bohužel uvažování řady důležitých lidí zaseklo právě v těch 80. letech, jako kdyby se od té doby nic nestalo.
Jméno:Šálková
Datum:28.05. 16:50
Titulek:Lékaři v neratovické nemocniciodpovědět
Asi má pan Šanda pravdu, třeba jde o managment nemocnice. Ale já si blahořečím, že nemocnici mám za patama. Pasovská- kožní, Bilina - gynekologie včetně operačních zákroků, Sedlářova - oční, doktoři gastro, laboratoř, všichni dobří. Mám letité zkušenosti z Prahy, neb jsem tam měla roky zaměstnání - lepší doktoři tam nebyli, ani náhodou. A radši chodím do nemocnice v Neratovicích k lékařům než na Kojetickou, tam je to dnes nějak víc studenější než bývalo.
Jméno:Praotec Čech
Datum:29.05. 03:29
Titulek:imigrantiodpovědět
Tak vy čmoudi když chcete žít v Čechách, budete pravidelně jíst knedlo vepřo zelo, pít Plzeňský, poslouchat Daniela Landu a Tři Sestry. Jinak táhněte odkud jste přišli!

Šendo fuj že se nestydíš, v hrobě se obracim...
Jméno:Jiří Jedlička <psobon44@seznam.cz>
Datum:21.08. 16:41
Titulek:Nemocnice neratoviceodpovědět
Dobrý den,
Když to tady čtu, nedá mi to a musím také napsat své zkušenosti s touto nemocnicí. Nevím jak funguje nemocnice jako celek, ale mohu zodpovědně popsat své zkušenosti na jednodenní chirurgii pod vedením MUDr. Richarda Hovadíka. Je mi 53 let a už jsem prošel několik nemocnic. Nejenom jako pacient ale i jako řidič sanitky. Pan doktor Hovadík mě operoval dvakrát, slepé střevo a žlučník. To ale není důležité, chci se spíš zmínit o jeho přístupu k pacientovi. Že je to špičkový chirurg z dlouholetou praxí nebudu ani psát, ale ten jeho přístup a kontakt s pacientem se moc nevidí. Na každého pacienta má vždy dost času, podá mu ruku, stálý úsměv na tváři a i se sám zeptá, jestli všemu rozumíte a nechcete se na něco ještě zeptat. Při odchodu po poslední operaci, jsem pana doktora ještě potkal ráno na chodbě kde jsme se rozloučili jak jinak než s úsměvem na tváři a přání všeho dobrého. Asi po týdnu jsem se dozvěděl, že tu noc co jsem tam strávil, náhle panu doktorovi zemřela vedle na pokoji jeho maminka. Jak píši, při odchodu jsem na něm nic nepoznal a odcházel jsem domů velmi spokojen. Je to profesionál který má srdce na pravém místě a umí ho používat. Závěrem tedy mohu oddělení jednodenní chirurgie v neratovické nemocnici jen doporučit.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz