zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:26.02. 11:52
Titulek:Pozor na bývalou Anituodpovědět
Již několikrát se mi v tomto obchodě stalo,že ceny deklarované na regálech tohoto obchodu neseděly s pokladnou.Někde dokonce chybí nebo se tváří,že jsou stejné u všech druhů 1 zboží.Není tomu tak.Též pozor u váženého ovoce a zeleniny,sledovat,zda je na regále cena za kus či kg.Toto se mi pravidelně stávalo u okurky a kiwi.V lahůdkách nemá zákazník možnost sledovat váhu zboží,není na pultě,ale vedle nářezového stroje.Dnes jsem nachytala žluté osazenstvo prodejny na švestkách.1 zboží v 5 druzích,3 ztoho v akci,další 2 bez ceny,tvářící se že by mohly být stejné.Ptám se mladého,zboží v cukrovinkách doplňujícího Vietnamečka na cenu:Ta zní pohotově:to stejny.Nikoliv.Při 2-3 položkách na problém příjdete,jsou však zákazníci,kteří tam chodí na velké nákupy.Majitel si může přijít na slušné peníze z nich bokem.Takže POZOR.
Jméno:No name
Datum:27.02. 17:56
Titulek:Nejen Anitaodpovědět
Dost čsto a škodolibě dávám na správná místa cenovky v Tescu - tam nejčastěji, naposled teď v pondělí u slevněné Jihlavanky. Nědky ty nesprávné cenovky hodím mimo. Občas úřaduji v Penny a několikrát u zeleniny a květin v Lidlu.
Jméno:Jirka
Datum:27.02. 15:55
Titulek:to je známéodpovědět
Akorát nevim,ke kterému řetězci patří.Jednou se jeví jako Bala,pak zase jako Partner.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:27.02. 22:03
Titulek:není třebaodpovědět
vidět za každou chybou záměr.

Mimochodem si pamatuji, jak Anita vypadala a jaký výběr zboží tam byl předtím, než se jí ujali současní majitelé. Ti ten obchod navíc postupně vylepšují.

Tady se mi zdá, že Vám na nich nejvíce vadí, že jsou Vietnamci. Mně to nevadí. V dnešní době už takovéto obchody drží nad vodou téměř výhradně Vietnamci nebo Číňané. Jinak by tu už zcela ovládlo trh pár velkých sítí jako Billa, Lidl, Tesco, Albert, Penny.
Jméno:Hanka
Datum:01.03. 17:52
Titulek:Nejen Anita,odpovědět
ale i TECSO je tragédie, tam vybalují zboží cikáni ( rómové)v teplácích, vytahaná kolena až ke kotníkům, ušmudlané jako Popelka( mají na nich sice tři pruhy- Adidas )-šílený pohled, na pokladně pokladní- umaštěné vlasy, vytahanou a zapranou mikinu,ruce umouněné, nepozdraví, zboží hrné páté přes deváté,pak na vás zamumlá celkovou cenu a zase nic -děkuji, nashledanou prostě nic. Myslím, že dnešní obchody neudrží nad vodou při tomto vystupování a jednání vůbec nic, je to odporné neodpovídá to základům slušného vystupování a o hygieně nemluvě.
Vždy platilo - náš zákezník - náš pán, jeho peněženka - náš cíl. Hanka
Jméno: Eva
Datum:02.03. 09:31
Titulek:nedivte seodpovědět
Tyto zaměstnávají jednoduchá individua za nízké platy,které jsou rády,že se třeba podepíší..Že pokorně na vše kývou a ničemu neodporují.Tyto řetězce to zaměstnance učí,ale s některými je opravdu těžké pořízení.Za ty peníze kdo by jim tam vzdělanější a mentálně na vyšší úrovni šel.Všechny prodavačky,co k nim přešly z bývalé Edeky jsou dávno taky fuč.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:05.03. 01:37
Titulek:vždy?odpovědět
náš zákazník - náš pán platilo vždy? no možná tak ve filmech pro pamětníky. ;)

Pokud lidé dávají přednost levným potravinám, tak nutně musí nakupovat v těchto řetězcích a nemohou očekávat kvalitní služby. V době před vznikem těchto řetězců byly třeba ty obchody kvalitnější, ale také měly mnohem vyšší ceny.

Jméno:Pavel Šanda
Datum:27.02. 22:06
Titulek:jinakodpovědět
pochybuji, že se dá "přijít na velké peníze" špatným umístěním cedulky o slevě.

A výrazivo jako "žluté osazenstvo" je opravdu nesmírně primitivní, což píšu jako objektivní fakt, nikoliv ve snaze Vás urazit.
Jméno:hmm
Datum:01.03. 13:36
Titulek:asi jste v obchodě,člověčeodpovědět
Nikdy nedělal a nevíte o principech a některých praktikách.Mezi námi,ani tito žlutí zaměstnanci nejsou majitelé,patří pod národní řetězec Partner.Zřejmě Vám tu jejich působení a obchody vyhovují....z nějakých důvodů.A primitivní výraz pro 100% kolektiv Vietnamců??!Spíš objektivní.Primitivové můžeme hledat jinde,že..
Jméno:Pavel Šanda
Datum:03.03. 12:00
Titulek:no..odpovědět
... je to jako napsat, že v některém obchodě pracuje "tlusté osazenstvo" nebo "brýlaté osazenstvo". Čili na úrovni prvního stupně základní školy.
Jméno:Láďa
Datum:03.03. 16:02
Titulek:no neodpovědět
Mě je jedno, jak se jmenují, nemají české zboží, prodávají čínské šunty, smrdí to tam a vietnamci neumí pořádně česky. Je moc divné, že se uživí tam, kde se nikdo neuživil, jako v Mlékojedech nebo v Libiši. Pro mě je to podezřelý podnik, díky kterému naše prodejny krachují.
Jméno:Kukačka
Datum:04.03. 07:16
Titulek:dotazy pro Láďu ...odpovědět
Které vaše prodejny krachují ?
Kdo vás nutí tam nakupovat ?
Proč tam někteří lidé stále nakupují ?
Mají tam i čínské mléko,máslo,chléb,pečivo,
brambory atd. ?
Ráda bych ochutnala, číňani jsou zdraví a vitální lidé. Dobře se rozmnožují.
Což nám se tu v Česku moc nedaří ...
Jméno:Kozina
Datum:04.03. 19:28
Titulek:Anitaodpovědět
A všiml si se jejich pracovní doby?Stále stejní prodavači,celý rok.Kdo by to z Čechů vydržel?Je třeba tam najít i pozitiva.Zdráv a vesel.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:04.03. 21:29
Titulek:to je nepodložené tvrzeníodpovědět
zajděte si do Anity a vyberte 20 náhodných druhů zboží, podívejte se, kde byly vyrobeny.
Pak udělejte to samé v Bille, Tescu a LIDLu.
No a pak to porovnejte.
Sice to nebude dostatečný vzorek pro takové tvrzení, ale alespoň to nebude úplně vycucané z prstu.
Kromě toho neexistuje žádná jedna firma zvaná Vietnamci, ale každý obchod vlastní a vede někdo jiný. Takže lze těžko jednomu vyčítat něco, co se týká obchodu někoho jiného.
Je to asi jakoby Vám někdo vyčítal, že jste neschopný přes finance, protože Kalousek je taky Čech.
Jméno:lidi
Datum:15.09. 17:37
Titulek: dávejte pozor,odpovědět
Minulý týden Jar,před měsícem šampon a dnes tekutý prášek na praní,nějak podezřele naředěné..Předražení překupníci a šmelináři.
Jméno:milá
Datum:04.03. 08:45
Titulek:kukajdo,skoč odpovědět
Si narovnat oči a neplácej nesmysly.
Jméno:Stanislav Šnaidr
Datum:04.03. 20:31
Titulek:K obchodníkůmodpovědět
Nemám nic proti nim. Ovšem v životě jsem od žádného z nich neobdržel účtenku a vždy si místo markování jen cvaknou "otevřít kasu" ....
Jméno:Adina
Datum:04.03. 20:56
Titulek:Vietnamciodpovědět
Je to rozhodnutí každého, kam půjde nakoupit. Oni makají 7 dnů v týdnu, od rána do večera a na rozdíl od některých spoluobčanů nežijí z bohatých sociálních dávek.
Jméno:Pavel
Datum:05.03. 05:25
Titulek:A část žije z pěstitelské péče.odpovědět
O "zeleninu".
Jméno:karel
Datum:05.03. 08:35
Titulek:částečně souhlasímodpovědět
Někteří při zdrojích svých příjmů skutečně nepotřebují využití státní podpory.Ba naopak!!Štědře si žijí nad poměry a široko daleko podporují své další příbuzné.Nad rámec legálnosti.Některé orgány rády přimhouří oči a dělají,že o ničem neví...Třeba taková SAPA-to je město ve městě-co tam se prodá a propere!
Jméno: Lenka
Datum:09.03. 16:07
Titulek:Billa šidí téžodpovědět
Po plesnivých akčních jahodách a dalších nedostatcích Billa u mně klesla na ceně.Dnes jsem si tam zakoupila rodinné balení porcovaného,chlazeného kuřete.Maso naštěstí nesmrdělo,ale překvapila mě jiná věc.Hodím maso i s táckem na svou váhu a co vidím-hmotnost masa uváděná na etiketě se rovná hmotnosti masa i s obalem.Billa prostě "netáruje" obaly u jejich baleného zboží.Už se mi to stalo u sýru.Zkažené nebo prošlé věci jdu do prodejny vrátit,ale s tímto jsem si netroufla,navíc maso jsem potřebovala a zase ty 2 cesty tam navíc....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz