zpět na forum

Jméno:ELISA
Datum:04.01. 10:21
Titulek:VETERINA?odpovědět
Dobrý den,
chtěla bych poradit, kam v Neratovicích na veterinu. Jaké máte zkušenosti či porovnání cen jednotlivých úkonů v ordinacích,.... Předem děkuji.
Jméno:Dana
Datum:04.01. 17:39
Titulek:veterinaodpovědět
Jde o to, co upřednostňujete, péči nebo cenu?
Jak v péči, tak v ceně je nejlepší pan doktor Najmon ve "starých"Neratovicích.Ul ice Kolmá, za řeznictví "U Lojzy"
Jméno:petr
Datum:04.01. 23:19
Titulek:je pravda....odpovědět
je nejlepší,lidé co chodí do toho řeznictvi nakupovat,to taky říkají......,
Jméno:Zvědavý
Datum:05.01. 13:16
Titulek:Mají tamodpovědět
Bobiky?
Jméno:Bobeš
Datum:08.01. 10:57
Titulek:veterinaodpovědět
Nejlepší ... to je opravdu odvážné tvrzení.
Nebo snad laciná reklama?
Byl jsem tam a už nikdy více.
Asistují děti, vybavení téměř žádné o čistotě ani nemluvím. Možná tak předepsat prášky na odčervení.
To je můj názor ...
Jméno:M. T. <morettti@seznam.cz>
Datum:20.07. 18:09
Titulek:Souhlas odpovědět
Souhlas. Moje kočka je s jeho ordinací hrubě nespokojená... Dnes mu ukázala jak je vlčák proti ní malá beruška :-D
Jméno:ToDo
Datum:05.01. 09:51
Titulek:Určitěodpovědět
pan doktor Nojman.... jak bylo doporučováno.
Chdím k němu již od dob, kdy ještě ordinoval v ordinaci pí. Bilíkové, a jsem s jeho přístupem nad míru spokojen.
Jméno:Todo
Datum:05.01. 09:52
Titulek:omluva za překlep ve jméně pana doktoraodpovědět
Najmon a ne Nojman....
Jméno:Milan
Datum:04.01. 16:38
Titulek:Já bych ti doporučil ...odpovědět
řezníka.
Jméno:řezník
Datum:04.01. 18:24
Titulek:Hm, Milane,odpovědět
... na každý prase se vaří voda, viď?
Jméno:krkovička
Datum:04.01. 23:30
Titulek:ty musíš býtodpovědět
Asi pěkná vepřová hlava,žeMilane?!
Jméno:Hanka
Datum:05.01. 09:58
Titulek:kvalitaodpovědět
Raději jezdím na Mělník do veterinární kliniky, pan doktor Uman.
Jméno:Michael Matyas <mates@imates.cz>
Datum:08.01. 16:09
Titulek:www.ujonase.czodpovědět
Naprosty souhlas. Jezdime na Melnik a jsme velmi spokojeni. MVDr. Uman je ukazka profi pristupu, super pece. Jezdim tam se trema kokricema, v roce 2009 tri velke operace a vsechno DOBRE. ;)
Jméno:Lucie
Datum:12.01. 20:40
Titulek:Mělníkodpovědět
Taky jezdím na Mělník, MVDr. Mrňák, klinika hned za kolejemi směrem na Chloumek.
Jméno:Ochránce
Datum:08.01. 16:04
Titulek:Oddělění místních státních hasičůodpovědět
Zdravím všechny ve spolek. Chci se jenom vyjádřit k práci místních hasičů. Jsem překvapenej z toho co naše místní oddělení hasičů má vlastně tady v Neratovicích za práci !!! Nemám vůbec nic proti práci hasičů, ale to bohužel neplatí pro ty naše Neratovický. Jediná jejich denní práce je vyjet k Tescu, Bille nebo Penny a kupovat si svačiny, aby to auto aspoň trochu provětrali. Nevím jaký je jejich průměrný měsíčný výjezd, ale jestli někam jedou, tak možná k hořícímu odpadkovému koši. Je to docela špatný, když vidíte jak si vesele kopou do míče před svojí služebnou, pak si jdou sednout k televizi, videu a podobně a celou noc prochrápou. ,,A to nejlepší na konec - Za tohle berou doživotní rentu od státu" Když to porovnám se státní nebo městskou policií, tak ty jsou aspoň vidět po městě a snaží se něco dělat. Stát je stále v dluzích a my tady platíme ze svých daní zase jednu zbytečnou služebnu. Jejich práci by v pohodě zastali hasiči v okolí Neratovic. Myslím, že tenhle názor nemám sám, tak bych chtěl pí Zpěváčkovou požádat o to, aby tento příspěvek hned nevymazala, aby se mohli vyjádřit i ostatní. Díky
Jméno:Obránce
Datum:08.01. 21:26
Titulek:Kolik lidí s Tebou nebude souhlasit?odpovědět
Zvlášť ze starých Neratovic (povodně), jsi asi slepejš. A fakt si myslíš, že tomu tady velí jakási Zpěváčková? Alespoň jí ne...vi jméno.
Jméno:Obránce
Datum:08.01. 21:28
Titulek:Navíc...odpovědět
Se nepíšeš k tématu místní veterina.
Jméno:Fanouš
Datum:09.01. 11:25
Titulek:to je mi zasodpovědět
Úroveň,zástupný problém alias já o voze,ty o koze....Nechceš napsat jaké bylo tvé lejno dneska?!!!
Jméno:Martin Zikmund
Datum:09.01. 10:14
Titulek:Reeeodpovědět
Nevim jak ty, ale raději budu koukat na hasiče jak si kopou s míčem a budu rád že nemají nic na práci než v případě požáru na nešťastnou rodinu co jí hoří barák a hasiče na cestě z jiného města. Navíc hasiči nemají za úkol jen likvidovat požáry.
Jméno:V
Datum:09.01. 20:56
Titulek:To je ale dobréodpovědět
...hasiči pokud nemají práci, tak si většinou mohou krátit takto chvíli. Přece tu nebudou lítat po městě jen tak houkat, když nehoří.

Hasiči hasí, když je co hasit.
Jméno:Jožin
Datum:10.01. 10:30
Titulek:Někdo smí,někdo nesmíodpovědět
Já si dát 20 v mém zaměstnání tak při nejbližší příležitosti mám pohovor se šéfem na koberečku..
Jméno:Rádio
Datum:10.01. 13:52
Titulek:To jo, oni mohou, dokonce musí.odpovědět
Protože asi narozdíl od Tebe (ale i mne) potřebují pro svou činnost fyzičku, k tomu musí udržovat všechnu techniku v provozuschopném stavu. Můžeme být rádi, že tu a tam zasahují jen u hořícího kontejneru, uklidí po bouračce aut atd. Stále je to lepší, než aby zasahovali při požáru v paneláku plném nemohoucích lidí (kde navíc byly podmínky pro užívání nemovitosti velice stížené), což se stalo před pár dny. Je to jako se starým pořekadlem, že je lepší si platit pojistku, ale nikdy ji nepoužít. A až bude hořet v leckterém paneláku, tak se lidi nejspíš přizabijou o odložené věci na chodbách a schodištích (kola, kočárky, květináče, různá štokrdátka...). Před časem jsem se při návštěvě známých na schodišti jednoho domu Na Výsluní málem praštil o polici s květinkami, protože někdo u svého díla nepřemýšlel, d...l přidělal do úrovně hlavy. Kdyby to tak viděl preventista. Mě by nic šéf neudělal, protože mám z 8 hodin placených jen 7,5 (a z 12 jen 11), když tak to bere jako mou dobrovolnou hotovost, protože stejně nesmím pracoviště bez vystřídání opustit.
Jméno:Ochránce ochránci
Datum:01.07. 08:52
Titulek:Místní hasičiodpovědět
tak si to zkus ty debile. Kdyby nebyli, tak bys mohl taky jednou zaplakat. Jsou v neustálé pohotovosti, musí udržovat fyzickou i psychickou zdatnost. Tyhle rejpaly ufňukaný, bych poslala ať si zkusí ostrý výjezd.
Jméno:M. T.
Datum:20.07. 18:11
Titulek:Děláš si srandu? odpovědět
Naopak policie v celé republice je zbytečná a jen jí dotujeme. Hasiči zachraňují životy!
Jméno:T.M.
Datum:20.08. 22:07
Titulek:M.T.odpovědět
Policie ze je zbytecna? Tohle muze rict jenom totalni dement. Urcite jste jeden z tech lidi,co ihned,kdyz se mu neco prihodi,tak utika na policii plakat nebo hnedocech,ktery byl policii opakovane resen za kradeze.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz