zpět na forum

Jméno:felix
Datum:08.07. 21:35
Titulek:radar v Neratovicíchodpovědět
zajímalo by mě,proč nemáme na pevno umístěný radar na měření rychlosti.Když vidím jak se tady prohánějí mlaďoši ve svých auťákách,některé sotva drží silou vůle,další zase pro změnu oblepené auto tak,aby je raději nebylo vidět.Peugeot club,tuning club neratovice,apod.Škoda jen,že je v těch klubech neučí taky jezdit normálně,slušně....a cesta na Kojetice,to už je obehraná písnička,někteří si myslí,že jsou na závodní dráze a na následky nemyslí.....radar by se tady určitě hodil,lidi se totiž poučí až se jim nebo jejím blízkým nedejbože něco stane,nebo když se jim SÁHNE NA PENÍZE.Městská kasa by se taky trochu naplnila,alespoň by možná zbyly peníze na opravu chodníků a pár metrů cest ve městě.Samozřejmě někdo může namítat,že tady máme slavnou městskou policii,která ve městě měří rychlost.Co si ale budeme povídat.V městských listech je psáno že MP měřila rychlost ve městě v roce 2008 155 hodin.To je na celý rok tak málo,že bych raději o tom ani nepsal.Nehledě na to,kolik je těch hodin skutečných a kolik jen vykázaných.Radar v Neratovicích je potřeba,a v městské kase určitě naněj peníze jsou.
Jméno:MZ
Datum:09.07. 07:16
Titulek:Reakceodpovědět
To že má někdo na autě nálepku Peugeot club nebo tunning club z něho nedělá hned piráta silnic. Peugeot club je oficiální club majitelů značky Peugeot kam se dá přihlásit a jsou schopni Vám pomoci při problému s vozem. Jako Daewoo club, Škoda club Stejně tak když pořadujete radar, já bych rád kurzy pro starší občany využívají kolo a někdy i pro chodce.
Jméno:felix
Datum:09.07. 10:37
Titulek:chodci...odpovědět
asi těžkou můžou svou chůzí někoho zabít,mohou být nebezpeční sami sobě,samozřejmě jsou i tací ,co rádi,riskují a skočí do přechodu těsně pře autem.V takovém případě bych jim taky napařil pokutu za ohrožení plynulosti v silniční dopravě.Co se týká cyklistů,tak v Neratovicích to je asi obehraná písnčka.Když člověk vidí na čem jsou lidi,pořád schopni jezdit,nestačí se někdy divit.Ti jsou snad nebezpeční všem !!!Nicméně jezdím taky autem,tak vidím co se tady v Nera děje.
Jméno:Martin Zikmund
Datum:10.07. 15:54
Titulek:reeeodpovědět
I svou chůzí mohou někoho zabít spojeno s obrovskou náhodou před autem udělají krok do vozovky, řidič se lekne strhne volat do lidí. Vyhne se chodci, ale sestřelí zbytečně někoho jiného jen proto že chodec neumí pravidla silničního provozu. Jinak mohu souhlasit, že kola jsou to obravdu historická. Bohužel chodci jsou stále stejní a ČR je v tomto stále stejná stále si chodci myslí že mají absolutní přednost a auto co jede 30 zastaví na metru.
Jméno:Bětka
Datum:11.07. 08:29
Titulek:MPodpovědět
Městská policie by úpně stačila. Kdyby rozumně kontrolovala a také zasahovala. Minulý týden se na náměstí válel zřejmě opilý mladík. Ležel za zaparkovanými auty. Auto MP projelo kolem a ač kolemjdoucí na ně mávali, nevšímavě pokračovali ve svém harmonogramu. Ten den byli asi placeni za něco jiného. Ten mladík blokoval auto mladé dámě, která ho nechtěla přejet, ale chtěla odjet. A taky mohl být nemocný. MP neslouží tomu, proč byla zřízena.
Jméno: Fanouš
Datum:11.07. 14:07
Titulek: draze proválenýodpovědět
Prachy z rozpočtu-tady je to stále stejné,na obutí nebo pokutu,když z toho něco "kápne" jsou pohotoví!Jinak jsou přepjatí,zasahují jinde,je jich přeci málo....znáte to ,ne?!Stále stejná letitá píseň......
Jméno:jana
Datum:19.07. 15:23
Titulek:pomoc?odpovědět
Vážená paní Bětko, doufám, že jste tomu mladíkovi poskytla pr. pomoc, a nebo alespoň přivolala policii (i městskou) nebo RZS.
Jméno:pe.tr
Datum:09.07. 22:28
Titulek:nejen pro Felixeodpovědět
Zdravím Felixe, trošku netuším spojitost mého auta(Peugeot-club.com alis modrá 406) s radarem.Vzhledem k tomu kde bydlím a že pracuji v Praze po celý den tak se mé auto po Nera pohybuje minimálně a v noci už vůbec.Když už se po Nera pohybuju neříkám že jezdím všude 50,pozor kolem vojtěcha vždy 30 :D, ale nikdy jsem si v Nera nedovolil nezastavit na Stopce, parkovat tak abych překážel nebo na žluté čáře apod jak je tady zvykem.Nechápu proč se tedy do mne navážíte.Ad pevně umístěný radar je nesmysl. zachvilku si dá na něj každý pozor a dodržovat rychlost bude jen na te trase.A nevím proč se stále navážíte do MP, pokud vím máme tady i státní a co si pamatuji tak cca 2 roky furt byly tady všude hlídky a pravidelně stavěli.TOto mě tu spíše chybí, kontroly tech.stavu,alkohol a jine navykove latky,apod. Ale to nej bych viděl aby městem stále křižovala hlídka a brala neukázněné řidiče a to i ty blbě parkující,ale to je furt dokola.

Jméno:felix
Datum:10.07. 21:01
Titulek:tady seodpovědět
nikdo do nikoho nenaváží,já jsem taky nejmenoval jen váš klub,je mi jasné,že v těchto klubech nejezdí jen zoufalci a magoři,co chtějí machrovat jak jim ta jejich kára jezdí.Nevšiml jsem si v Nera jaké máte auto,jestli vytuněné nebo obyč.Já po parkovištích čumět na auta nechodím.Jen musíte uznat,že skoro všichni co si tuní auta,tak to nemají pro normální jízdu ale proto,aby se mohli ukázat.Já to neodsuzuji,jen bych řekl,že takové ukázky patří někde jinde a né do měst.
Jméno:Pepa
Datum:06.12. 16:08
Titulek:patří někde jindeodpovědět
Vás také učili mluvit na Moravě?

Jestli chcete mluvit Česky, tak je to "patří někam jinam"

Náplava, co kope kolem sebe...
Jméno: Bob
Datum:09.07. 07:48
Titulek: Tady je toodpovědět
Ztracený řípad-ostatně skoro jako vše.Tady si vylijeme své vášně a nespokojenost a tady to i zpravidla končí.Napadá Vás jistě mi poradit,řešit to na kompetentních místech,ale tam je to to samé.Naše panstvo je nedostižitelné a neochotné dělat ku prospěchu občanů.Prostě díra světa,no....
Jméno:petr
Datum:09.07. 16:53
Titulek:neznáteodpovědět
náhodou někdo ty kretény,co si pletou Neratovice se závodní dráhou ????jezdí ve stříbrné alfě a černém focusu.
Jméno:IPl
Datum:11.07. 08:49
Titulek:Když mají na ty Trabanty ...odpovědět
... pardon, káry za pár melounů, mají jistě tatíčka či kámoše, kteří všechny jejich průšvihy počesku zahladí, neboť všchni jsme si rovni ...
Jméno: Dita
Datum:09.07. 21:47
Titulek: až někoho porazíodpovědět
Budem je znát všichni,ale to bude pozdě.Naši empíci by občas mohli vyrazit do ulic...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz