zpět na forum

Jméno:tom <vrniel@seznam.cz>
Datum:21.10. 22:03
Titulek:policieodpovědět
ve městě je spousty drog a policie nereaguje.Stačí navštívyt 80%restauračních zařízení!!
Jméno:Charlie von Falknov
Datum:23.10. 13:50
Titulek:Feťáci a hlupáci v Neratovicíchodpovědět
Myslím si,
že ve tvém případě by stačilo navštívit (navštívyt) základní školu nebo alespoň otevřít učebnici jazyka českého...

A pokud se týká drog:

Co ti brání splnit svoji občanskou povinnost a na obvodním oddělení policie ČR v Neratovicích předat informace, či bohaté zkušenosti z neratovických putyk, které máš?

Tvůj příspěvek by pak nebyl jen zbytečným výkřikem (možná feťáka) do tmy!

P.s.
Pokud se někdo cpe drogama, je mě to v celku úplně jedno. Čím dříve se předávkuje a chcípne, tím pro tuto společnost lépe. Ušetříme peníze na mnohem potřebnější věci. Kdyby bylo po mém, nechal bych všechny feťáky pochcípat a rozhodně bych je nepodporoval v závislosti rozdáváním metadonu.

Můj táta, který celý svůj život poctivě pracoval, má cukrovku (za tuto nemoc nemůže) a stříkačky k aplikaci inzulínu si musí kupovat.

Feťák, který nic pro tuto společnost nevytvořil, svoji závislost na drogách si zavinil sám, je dostane zadarmo.

Jméno:ZEK <jusuf@atlas.cz>
Datum:01.11. 09:10
Titulek:psát a myslet!!!!odpovědět
Tak za perše jest patrně Tvým neinformovaným názorem,že si diabetik musí kupovat inzulinky jde o omyl neboť je hradí zdr,poj.
nikdo si za závislost nemůže jest do diagnóza -tedy nemoc.Nejsem agitátor narkomanů,ale přeci lidi,vždyť jste jako hieny!!Hledáte odpovědné a soudíte což vám a ani nikomu jinému nepřísluší!!!!!A myslím si,že v této rubrice sče melou ujeh tvz. HOVNA OBALENÝ SLOVAMA-tedy ,že je to všechno k nničemu takle plkat tak perun jdu něco pro lidi dělat a ne jen kecat!!!!!
Jméno:Hel.Niflhel
Datum:26.11. 11:54
Titulek:Myslím si !!!!!!odpovědět
Myslím si,že jsi moc zaujatej...stejně tak bych mohl o Tvém otci říct,protože je již silně nemocný jak píšeš,čím dřív chcípne tím lépe!Snad jen proto že už též nebude přínosem pro stát...Problematika drog se týká i tebe a pokud se všichni od psychický nemocných otočí zády jako Ty....tak se nesmíme divit,že to tady vypadá jak vypadá.Kdyby vláda..nedělala nesmyslné prjekty O prevenci drog,a všem lidem mohl ukázat co drogy umí,každý by mluvil jinak!!!Nemám v úmyslu Drogy nijak hájit ani zlehčovat situaci,ale podívejme se jak nesmyslně malé dávky zde zneužíváme...Dej si pořádnej nášup čehokoliv hned napoprvé a uvidíme...možná...že valná většina by řekla Už NE!!!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:22.10. 11:10
Titulek:drogyodpovědět
Nemusíte chodit do restaurací. Stačí se občas podívat za domy Na výsluní, do prostor pod balkony, které prozřetelný architekt vytvořil zřejmě pro tyto účely. Každý den se zde skrývají skupiny dětí a mládeže od min. sedmi let výše a kouří, pohozené lahve jsou dokladem pilného holdování alkoholu a charakteristický dým z marjánky se nám line pravidelně do oken. Pokud se pokusíte je vyhnat, je to tak 50:50. Někteří bez protestu jdou, jiní mají dost neurvalé řeči, že je a)demokracie a mohou si dělat co chtějí, b) mohou být, kde chtějí a prostor za domy není náš (škoda!) c)bez argumentů vás pošlou někam, ty p...
Policie se v těchto končinách nevyskytuje. Autem se sem špatně dostanou a pěšky, no to snad ne. Úklid se zde nevyskytuje, sem už asi povinnosti 1. polabské nedosahují, co je uklizeno, tak jen díky pár pitomců, co se na ten nepořádek nemohou dívat.
Jméno:Max
Datum:23.10. 11:32
Titulek:Bandy povalečů - zevlounůodpovědět
V mnoha jiných věcech s vámi nesouhlasím, ale v tomhle případě vám dávám úplně za pravdu. "Tlupy" náctiletých se poflakují okolo domů i době, kdy jejich vrstevníci navštevují různé školní ústavy nebo zaměstnání, somrují cigarety, děljí bordel a atd. Jejich novou zábavou je tůrování starých "stodacítek" a hulákání na svoje kumpány do oken. Jejich rodičům je to úplně jedno, jak se jejich ratolesti "baví". Nejhorší je však to, že se k nim přidávájí další a další mladší adepti tohoto nové stylu zabíjení volného času. Jak proti tomu postupovat, aby to nezachvátilo další? To je v první řadě otázka pro rodiče. Dále i město by mělo vytvořit více prostoru pro tuto věkovou skupinu. Dost často navštěvuji Německo, kde v takto velkých městech jako jsou Neratovice je například pro sportovní vyžití uděláno nesrovnatelně více než zde. Méně soch a rvaní pěnez do nesmyslných projektů a více peněz na sportovní aktivity mládeže.
Jméno:Tony
Datum:02.11. 09:33
Titulek:Sportovních klubů je tu nadstandardněodpovědět
Jde spíš o tu motivaci mládeže. Ta je nejobtížnější a začíná už v útlém věku v rodině. Nemá smysl přehazovat si horký brambor mezi školou, rodinou a městem. Všichni ho máme a všichni jsme trochu namočeni. Ono to taky chce aby mládež měla trochu jiné idoly. Proč je největším idolem vulgární drsňák z VyVolených, BigBrothera nebo nějaká Superstar? Kolik toho vlastně dokázali a komu to pomůže? Proč idoly našich prarodičů jako parašutisté z odboje, západní letci nebo vědec co našel nový lék, kontaktní čočky....ti už našim dětem nic neříkají. Proč?
Jméno:fru fru
Datum:24.10. 18:55
Titulek:Souhlasodpovědět
Po delší době s Vámi musím souhlasit.Je pravda že se ani mladí neumějí zabavit sami a tak vyhledávají drogy a alkohol. S prodejem drog je to asi nejhorší v restauraci hnízdo a radnice si myslí že když zde nainstaluje kameru nad křižovatku tak že se vše vyřeší.Dost často do této restaurace chodím na pivko,mám to blízko a vidím jak to chodí,nejenom distribuce ale i velký prodej drog mládeži,ale bohužel naše policie v Neratovicích toto nevidí nebo spíš nechce,protože se bojí provozovatele této restaurace.Město by se mělo konečně na svém zasedání také někdy věnovat této problematice.
Jméno:Kateřina
Datum:24.10. 11:47
Titulek:Možnosti pro mladé tu nejsouodpovědět
Úplně souhlasím, znám menší města a obce (v Čechách) a tam jsou možnosti pro mladé daleko větší...Tady se o všem dlouze mluví a skutek utek :-((( To jen některé akce mají stále prioritu a vše jde snadno (přístavba jídelny v Domově důchodců). Co kdyby se stejné peníze věnovali na vytvoření zázemí pro mladé lidi, na jejich kulturu, sport,... jinak nám všichni mladí z Neratovic utečou a zůstanou tady opravdu jen ti feťáci :-(( Kdy se začne myslet na budoucnost Neratovic jako města a ne jen na budoucnost "vybraných" jedinců ?
Jméno:Jirka
Datum:07.11. 10:34
Titulek:A co si Kačko představuješ?odpovědět
Sportovních klubů je tu plno od atletiky, boj.umění až po jachting. Umění mohou provozovat v ZUŠ, také Dům mládeže má různé kroužky. To se Ti zdá být málo? Co by si mladí vlastně předstvovali? Především sami musí mít nějaký zájem, snahu a aktivitu. Ve svobodné společnosti, co si neuděláš, nemáš.... nikdo Tě přece nebude vodit za ručičku.
Jméno:Martin Zikmund
Datum:09.11. 08:06
Titulek:Reeodpovědět
Sportovní kluby tu sice jsou ale. U fotbalu a hokeje není A-tým, proč důvody vědí na radnici. Rodič dítě nepošle do klubu když ví že nemůže postupovat (bohužel). U hokeje navíc byl zbytečně zastřešen stadion. A že se tady hrál pěkný hokej.
Jméno:ToDo
Datum:28.10. 14:52
Titulek:Mládež, drogy a vůbec zábava....odpovědět
Souhlasím, že je to velice problematická oblast. Proto nebudu psát nějaké romány, ale svůj názor popíši v pár bodech:
1. všechny feťáky zavřít někam do dolů, ať makaj...
2. za to, že se mládež nudí a poflakuje, chlastá a fetuje, můžou ve velké míře hlavně rodiče, neboť udělají cokoli, jen aby byl od dětí klid. Takže jim dají prachy a dejte nám pokoj, nějakou zábavu si najděte.
3. město pro vyžití mládeže také moc nedělá, ale já bych také nedělal, kdybych viděl, jak se ani vlastní rodiče nedokáží postarat o to, aby se jejich děti nenudily a je jim vlastně jedno co dělají. Proč tedy suplovat funkci rodiny!!!

Samozřejmě, že neháži všechny rodiče do jednoho pytle, neboť jsou i tací, kteří raději vezmou své děti do přírody, zoo a tak, než aby ležely na gauči....
Jméno:qvetak
Datum:29.10. 10:04
Titulek:...odpovědět
jen něco k tomu prvnímu řešení:

není to moc inteligentní způsob, jak se zbavit
problému drog ve městě. Ať je to s mládeží jakkoliv,
město by problém řešit mělo.
Jméno:ToDo
Datum:30.10. 09:36
Titulek:Obávám se...odpovědět
že v případě lidí, kteří mají jen jeden zájem a jednu starost, a to jak se dostat k drogám, neexistuje žádné efektivní, levné a zároveň inteligentní řešení. Jsou to prostě jen příživníci společnosti, na které musí doplácet každý spořádaný občan tohoto státu.

Nemyslíte si, že je například sprosté, když nepracující feťák dostává od státu jistou část drog, "aby prý nemusel někde krást a podobně", a navíc ještě podporu v nezaměstnanosti či jiné sociální dávky, které jsou vyšší, než je například výše mateřské dovolené!!!

Pak se Vás tedy ptám, je nutné používat inteligentní řešení pro "verbež", nebo by bylo lepší inteligentně vyřešit, abychom na ně nemuseli doplácet a mohli peníze použít na jiné a daleko potřebnější věci, než léčení feťáků....
Jméno:Martin Růžička
Datum:12.02. 13:52
Titulek:Podívejte se na dětská hřištěodpovědět
Jen pokud se o hřiště někdo stará, tak to ještě jde.
Takže jak se mají rodiče starat? Na výlet mimo město to po práci není a jít na dětské hřiště ve městě je problematicé. př. hřiště za nemocnicí loňský rok, letos jsme tam ještě nebyli:
- pískoviště prázdná či poloprázdná
- terén na zvrtnutí nohou
- provazy na prolejzačkách a žebříky k tunelům poškozené
- našel jsem tam i střepy
... dali do toho peníze a pak to neudržují, za tři hodiny ani jeden průchod MP (možná to otvírají a zavírají, pokud tam není někdo jako v Lobkovicích)
Ano rodina má vychovat a vychovávat, ale město by mělo dát prostor a nějaké vybavení.
Za DDM je hezké hřiště. Předloni to za nemocnicí také ušlo.
Daleko od všeho se udělala Riviéra ... trochu nedomyšlené chodníky při příjezdu od mostu. Zastavíme se na cestě do Mlékojed nebo na jiné procházce, ale i když je tam snad zákaz alkoholu (?), tak jsou tam lahve a víčka, o cigaretách ani nemluvím ... je to daleko a bez dohledu.
Jméno:MarikaTakáčová <kasrozi@seznam.cz>
Datum:09.02. 22:14
Titulek:feťáciodpovědět
Je mi jedno, co si kdo myslí, ale ať všichni feťáci chcípnou, já bych na ně nedala ani korunu. Nikdo je tu neosočujte, mám sama dceru feťačku, nikdo je do toho nenutil, dělají to dobrovolně a jediné co by naší společnosti prospělo, tak aby chcípli na předávkování...bylo by to pro nás všechny vysvobození, ...jsou k ničemu a nikdy se jim nedá věřit.. a naší společnost stojí neuvěřitelné peníze

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz