zpět na forum

Jméno:Míša
Datum:14.11. 14:12
Titulek:To se Neratovinám povedloodpovědět
Z pěti vylosovaných výherců lístků na koncert vyhrála jmenovkyně pana Šandy (že by manželka?), předsedkyně ČSSD a trafikantka Soukupová (když přišla o flek, tak ji radnice umístila do kulturáku na pokladnu). Tak trochu karlovarská losovačka :-) No hlavně, že je ušetřených 420,- v českých doma.
Jméno:Milan
Datum:15.11. 16:00
Titulek:%odpovědět
Podíval jsem se na článek a losovali 5 výherců ze ze 16, tak jaká byla asi šance že Vás vytáhnou ( spočítejte si sama jest-li to zvládnete), tak nevím co řešíte pokud se toho zůčastnilo 17 lidí a většina byla asi ze známých pana Šandy. Proboha to tu řešíte takový hovadiny.
Jméno:Vl. Sadil
Datum:18.11. 14:12
Titulek:Neratovinyodpovědět
Spíš to nazval "Hospodoviny". Pomalu nic jiného se tam nepíše. Kde která knajpa co točí, ve který bude vyřvávat Hévy metal atd. Jo a taky občas, že v Mlíkojedech hráli fotbal.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:24.11. 16:18
Titulek:zkuste si udělat statistikuodpovědět
než napíšete něco takového, stačí si udělat malou statistiku. třeba vybrat posledních 100 článků a spočítat kolik z nich píše, která knajpa co točé (osobně si nevybavuju jediný).
Do toho "hévy metalu" bych se ale raději nepouštěl, neboť z vašeho příspěvku by člověk odhadoval, že se v žánrech populární hudby příliš nevyznáte.
To vám nijak nevyčítám. Také se v řadě věcí vůbec nevyznám. Ale zase je fakt, že o nich pak nepíšu nějaké soudy.
Jméno:švihák lázenský
Datum:18.11. 21:56
Titulek:pisálekodpovědět
Šanda je taky z čssd, tak to je fakt náhoda, že to vyhrála předsedkyně a manželka. Nu co je doma, to se počítá.
Jméno: tak
Datum:19.11. 08:05
Titulek: nezáviďteodpovědět
Třeba si vzali příklad z dlouholetých rozkrádaček modroptáků.
Jméno:Kateřina Šandová
Datum:21.11. 21:14
Titulek:Veřejná pomluva odpovědět
=D Pan "Švihák lázeňksý", který se neumí ani podepsat vlatním jménem (o příjmení nemluvě), mě provdal. No to mám tedy radost. Škoda, že jsem na té svatbě taky nebyla. Pro jeho informaci příjmení mam po otci, jako většina svobodných slečen. Hezký den.
Jméno:MarieS
Datum:20.11. 08:39
Titulek:jakési losy a p. Šandaodpovědět
Pan Šanda jediný v době povodní podával na neratovinách objektivní zprávy a to průběžně. Jedině díky němu bylo se možné dozvědět co se tu v Nera a okolí děje a co dělat. Jak "fungoval" v informacích v té době městský úřad víme: 0 od 0 pošla. Přesto se jim v Nera listech dostalo poděkování. Tvrdím, že se o nás staral jen p. Šanda. Jestli nějakých 5 či více losů kdesi cosi teď dostali jeho známí, je naprosto irelevantní.
Jméno:Nemamauto
Datum:20.11. 09:31
Titulek:info..infoodpovědět
Sám mít takový soukromý web, nebo co to je, nedokáži.
Čtení o mlékojedském fotbale jsou výborný.
Schebesta, Sanda, Spevackova, Soutok..samé eS, ale nevidím tu jednoduchou přístupnost pro publikování. Nejjednodušší je to na Nerátkách. No a Sandovy noviny jsou medvědí službou pro místní sociální demokracii..
Jméno:Pavel Šanda
Datum:21.11. 15:46
Titulek:Opravdu?odpovědět
Opravdu mi chcete vyčítat, že znám v Neratovicích větší část lidí, kteří navštěvují různé kulturní akce v našem městě, a to zejména proto, že je také navštěvuji?

Z 16 lidí, kteří poslali správnou odpověď na tu otázku, bych nedokázal dát dohromady 5 lidí, které vůbec neznám, i kdybych to úplně našvindloval.

Takže reakce tohoto typu byla nevýhnutná, neboť každá kombinace pěti vylosovaných by obsahovala někoho, koho znám.

Z celkem 4368 možných kombinací (16!/11!5!) neexistovala ani jedna, kde byli samí lidé, které neznám.

Katka Šandová není moje příbuzná. V Neratovicích a blízkém okolí žije celkem 30 lidí s tímto příjmením.

Kdo chce psa bít, hůl si najde. ;)
Jméno:Pavel Šanda
Datum:21.11. 15:48
Titulek:Manželkaodpovědět
Ano, přesně tak!
Vyhrála to moje neexistující manželka. :)))
To je dvojitý podvod. :)
Jméno:Švand-ová ?
Datum:24.11. 22:11
Titulek::)))odpovědět
Vy jste si pane Šanda zveřejnil fotky s ženou a vaším dítětem. Máte dítě? nemáte manželku? Asi žijete na psí knížku? Tak se nedělejte zajímavej ,každého to nenapadne
Jméno:Pavel Šanda
Datum:25.11. 15:24
Titulek:Už není 19. stoletíodpovědět
Už není 19. století, takže mít dítě a žít s někým v partnerství bez posvěcení bohem či úřadem není společensky nepřijatelné.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:25.11. 17:54
Titulek:fotkyodpovědět
fotografie jsem nezveřejnil, resp. pouze na facebooku. Tedy pro své přátele.
Jméno:Michal M.
Datum:21.11. 17:37
Titulek:reakceodpovědět
K Vašemu nařčení se Pavel Šanda vyjadřuje na svém webu. Bodejď by ne, tady by mu byla reakce stejně smazána.

http://www.neratoviny.cz/k do-chce-psa-bit-hul-si-naj de/
(smažte mezery, nebo si už zaplaťte nějakýho ajťáka, ať vám to tu dá dohromady)
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:21.11. 22:12
Titulek:ale, opravdu? odpovědět
Nevím, proč bych panu Šandovi jeho příspěvek, který by uvedl na pravou míru průběh a výsledek soutěže o lístky na kapelu Sto zvířat, odstraňovala. Jestliže by se chtěl pan Šanda zde vyjádřit k anonymnímu příspěvku, pak to mohl udělat. Neudělal to, zvolil článek na neratovinách a jen on sám ví, proč. Žádný Michal M. nemůže "hovořit" za něj ani věštecky a bezdůvodně předvídat mou reakci.

Zatím jsem nepostřehla, že by si nerátky a neratoviny konkurovaly. Zaměření nerátek je převážně komunální politika, arboristika, veřejný prostor a ekologie, neratoviny se věnují sportu, kultuře a akcím ve městě, tedy odvětvím, která příliš nesleduji, a pokud se týká sportu a určitých kulturních podniků, jim neholduji a nezajímají mě.

Ano, je pravda, a to jsem panu šandovi řekla přímo do očí, že nepovažuji za nejvhodnější diskuzi na neratovinách pouze na facebooku, je to určitá diskriminace lidí, kteří na FB nechtějí být, a přitom by rádi zveřejnili svůj názor na neratovinách (nebyl to důvod, proč někdo využil nerátek k napsání příspěvku?), stejně tak to, že se neratoviny otáčejí zády ke komunální politice a pokud se k ní vůbec vyjadřují, pak opatrnicky a velmi obezřetně. Ale to je problém pana Šandy a ČSSD.

Jméno:no
Datum:24.11. 22:18
Titulek:asi vycházíodpovědět
z vlastní zkušenosti s mazáním
Jméno:Pavel Cilc
Datum:21.11. 18:33
Titulek:hlupáciodpovědět
:)
Jméno:Pavel Šanda
Datum:22.11. 05:04
Titulek:Paní Spěváčková má pravdu ...odpovědět
v tom, že jsme si své názory ve věci, jak si představujeme místní web, vyměnili. Stejně tak je pravda, že si nekonkurujeme.

Samozřejmě, že možnost komentovat jen přes facebook je určitá diskriminace lidí, kteří nemají facebookový účet. Na druhou stranu tam nikdo nemůže psát anonymně pomluvy a různé jiné nechutnosti.

Paní Spěváčková riskuje, že na foru Neratek budou anonymní útoky apod. Já riskuju, že nebudou moci komentovat lidé, kteří nepoužívají facebook.

Oboje má své výhody a nevýhody.

Jinak proč jsem napsal ten článek na Neratoviny vysvětluji v článku samotném, protože bez tohoto důvodu si ta pomluva nezasloužila žádnou reakci.
Jméno:Tomáš
Datum:23.11. 11:45
Titulek:podivnéodpovědět
Odkaz na váš článek převzal i web isoutok, který provozuje člen ODS Morava ml., bývalý poslanec. Budete pane Šando kandidovat v komunálních volbách za ČSSD a jaký máte názor na koalici vaší strany s ODS? Děkuji za odpověď.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:23.11. 16:44
Titulek:díky za dotazodpovědět
O převzetí článku webem isoutok jsem se dozvěděl až od vás.

Kandidovat v komunálních volbách za ČSSD s největší pravděpodobností budu. Je to v podstatě povinnost člena.

Nevím, jakou koalici ČSSD s ODS máte na mysli.

Pokud myslíte případnou budoucí koalici s ODS v Neratovicích po komunálních volbách, pak lze těžko mluvit o koalicích, když ještě nebyly volby a ještě ani ČSSD, ani ODS nezískala žádné zastupitelské mandáty.

Ale pokud se mám vyslovit čistě hypoteticky a říci svůj osobní názor, tak koalice s ODS není něco, co bych si přál.

Na druhou stranu si myslím, že je dost podstatné, kdo bude za ODS zvolen, stejně jako kdo bude zvolen za jiné strany či hnutí.

To, co nazývám odésáctvím, prostupuje celou českou společností a v krajním případě může dojít i k situaci, kdy zastupitelé zvolení za ODS budou méně radikálně odésáčtí než zastupitelé za jiné subjekty.

Je to ale všechno spekulace. Shrnul bych to tak, že s ODS do koalice pokud možno NE, jen pokud všechny ostatní varianty budou horší, což je sice nepravděpodobné, ale na 100% to vyloučit nelze.

Do voleb zbývá téměř rok a těžko lze tušit, kdo vůbec bude kandidovat, natož kdo bude zvolen.

Pokud k tomu máte nějaké jiné poznatky, rád si je přečtu.

Zeptejte se, až budou známy volební výsledky, to budu moci mluvit naprosto konkrétně.

Do té doby budu usilovat o to, aby naše kandidátka získala přes 50% hlasů a nemuseli jsme dělat programové a personální kompromisy s žádnou odésáckou kandidátkou, ať už se nazývá jakkoliv. :))
Jméno:Pavel Šanda
Datum:23.11. 16:50
Titulek:ještě bych dodalodpovědět
Ještě bych dodal, že pokud si přejete úspěch ČSSD v příštích komunálních volbách a jste proti koalici s ODS, budeme určitě rádi, když nám pomůžete získat takový volební výsledek, aby k žádné takové koalici nemuselo dojít.
Jméno:Tomáš
Datum:23.11. 22:08
Titulek:bojim, bojimodpovědět
Já bych vám (ČSSD) dal hlas, ale pak se v zastupitelstvu objeví lidi jako Pavlík, který se kamarádil s koalicí a teď už ani nezmáčkne hlasovací čudlík nebo Hornák, co je ochoten za žvanec z radnice zaprodat vlastní matku. Nevidím do vás a nevím, jak se projevíte.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:24.11. 16:15
Titulek:odpověďodpovědět
Členem ČSSD jsem teprve od ledna letošního roku, takže co se stalo či dělo předtím, nejsem schopen úplně zasvěceně komentovat.

Jaká bude naše kandidátka, ještě nevím. S takovým předstihem před volbami ji nesestavujeme.

Kdo na kandidátce bude a na jakém místě, kdo na ní nebude, apod. může tedy být jen předmětem spekulací. Lze tedy například spekulovat, že pan Pavlík již nebude kandidovat, například kvůli omezením souvisejícím s jeho požehnaným věkem.

Jinak v komunálních volbách je možné volit lidi napříč stranami. Tím ovšem nechci říct, že bych něco takového doporučoval. :)

V každém případě Vás mohu ujistit, že jakmile bude kandidátka sestavena, bude také zveřejněna.
Jméno:franta
Datum:02.07. 16:44
Titulek:LETNI KINOodpovědět
ten sanda sy dela legraci stim letnim kinem kdo vtom ma spaT A CHODIT PRACE

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz