Názor k článku

Starosti paní starostky Mrzílkové

Odpovědět na

Jméno:Peti (občan Neratovic)
Datum:
Titulek:Neratovický Harlem II.
Dobrý den všem občanům Neratovic, včera jsem obdržel do schránky Neratovické Listy, které obsahují výmluvný článek od soudružky Danuše Skopalové pod názvem JEN TAK NA VYSVĚTLENÍ ... NOVÁ HERNA V ULICI BŘÍ ČAPKŮ. Mohli bychom si také přeložit "Jen tak na vysvětlení ty póvle co si stěžuješ". Danuše Skopalová v článku srdnatě hájí svou práci na živnostenském úřadě. Když si článek přeložím pak v podstatě lze výklad příkladu, který v článku uvádí výše jmenovaná úřednice jest toto. Nedělá se rozdíl mezi kolaudací patra rodinného domu anebo herny. Splní li majitel požadavky hygieny a požárníků můžete si v Neratovicích otevřít BORDEL klidně naproti škole, neboť jak praví tato dáma "Splň hygienu" "zeptej se Soptíka a požárníků" a my ti dovolíme otevřít cokoli chceš. Dle stavebního zákona musí stavitel obeznámit sousedící vlastníky s tím jak a co bude stavět. To jest i výše zmiňované patro u rodinného domu v článku. Ovšem u herny je tomu tak, že uvědomíme hygienu, požárníky a na ostatní občany se vykašleme:-)BRAVO. Soudružka Skopalová chce jaksi svým článkem naznačit, že ona nic ona muzikant. Zajímalo by mě jak se bude tvářit ona soudružka, až v ulici Bří. Čapků dojde k prvnímu okradení kolemjdoucích, vraždě a jiným kriminálním činům. Mě samotnému byl poškozen majetek právě podnapilou/ožralou osobou vyprodukovanou domem hrůzy alias Legato Money House. Případ řeší policie. Nabádám tedy občany, aby dbali zvýšené opatrnosti pokud prochází ulicí Bří. Čapků (osobní zkušenost)zejména v nočních hodinách nebo dnech kdy nepřizpůsobivý berou dávky. Rojení a zevlování těchto občanů na terase domu LEGATA již lehce navozuje divoký západ. Je zajímavé jak se soudružka Skopalová ohání paragrafy a je vše v naprostém pořádku. Je vidět, že mravní úpadek lidí rozhodujících o tom kde a za jakých podmínek budeme společně žít nabírá na obrátkách. Každé dítě nebo adolescent denně prochází kolem heren, které reklamují jak snadné je vydělat díky jackpotu. Já jako daňový poplatník rád zaplatím vězení živlům hotelového typu právě těmto lidem. Přál bych si, aby Danuše Skopalová vedoucí živnostenského úřadu bydlela přímo naproti takové herně. Aby jí někdo poblil plot, pochcal vchodové dveře nebo jen tak s plezíru utrhl stěrač u auta má li nějaké (to je totiž v té ulici a přilehlých naprostý standard). Možná by změnila názor a taktiku boje schvalování heren.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz