Názor k článku

Starosti paní starostky Mrzílkové

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:odpověď J. Koprnického
Pro: paní Mgr. Anna SPĚVÁČKOVÁ Dobré ráno. Děkuji za další názory. Navrhuji, že se sejdeme. To bude lepší. Tento týden a nejspíše i další zatím nemohu. Měl jsem nemocné kolegy ve firmě a tedy nejprve musím vynaložit čas na zdravý chod firmy. Píšu si do kalendáře, že se se Ti mám ohlásit nejpozději 3.10.11 s návrhem času a místa schůzky. Pokud budeš mít nějakou neodkladnou záležitost, vítám e-mail. U PC jsem stále, e-mail mám i v telefonu. Stejně jako ty, kopií tohoto e-mailu starostku, místostarostu ani kolegu Ing. Vaška SÁDOVSKÉHO již nezatěžuji. Jestli mne něco zaujalo, z celostátních událostí tak odměna Martina ROMANA za 7 let cca 700 000 000 Kč čistého osobního zisku na mzdách a dalších odměnách. Nyní má dále plat 105 000 Kč měsíčně. Podle mne je to neomluvitelný zločin ze strany státu, který je najitelem firmy ČEZ. Vždy jsem tvrdil, že to není v souladu s odměňováním kohokoliv v naší zemi za práci a ČEZ svými cenami ničí vše co se dá. Pochálit se dá současná vláda, že ho konečně odvolala a pro mne je to velmi příznivá zpráva. Uvidíme poměrně brzy, zda ČEZ nekráčí stejným směrem jako SAZKA. Přeji pěkný den. Zdraví Jan KOPRNICKÝ pracoviště NERATOVICE

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz