Názor k článku

Starosti paní starostky Mrzílkové

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:přidávám se
Honzo, ani já nepovažuji tento server za základ informovanosti občanů města. Vznikl jako zoufalé východisko oslovit alespoň nějakým způsobem obyvatele města a umožnit jim se vyjádřit k problémům v době, kdy jsme se snažili ovlivnit územní plán, později kácení stromů ve městě a pod. Listy tehdy (ale ani dnes) nezveřejnili žádný opoziční článek (městský web byl zřízen později, ale ani on nebyl - a ani není - plnohodnotným a vyváženým médiem)a tak jsem zvolila tehdy poměrně nový způsob - osobní web na vlastní náklady (v roce 1999). Honzo, stále uvádíš, že nepovažuješ tento web za přijatelnou cestu. PROČ tedy město nezřídí diskuzní fórum na svém webu, proč nezavede rubriku nešvarů a stížností, na níž by se objevovaly fundované odpovědi zaměstnanců radnice. Proč to nenavrhneš a nebojuješ za to - veřejně na zasedání? Proč pomíjíš základní problém komunikace s občany? Proč si nesezvete občany a nezapojíte je do výběru tzv. investic, do rozpočtu, proč s nimi neproberete záměry radnice???? K této korespondenci: Ano, zveřejnila jsem ji a proč ne, když jsi ji přeposílal i starostce. místostarostovi a panu Sádovskému (proč právě jemu?). Nebyla tedy koncipována jako soukromá. Co se týká Facebooku, ne každý člověk považuje tuto sociální síť za přípustné a vhodné médium. Například já ne a vím proč. Ohledně cílů, nevím, kdo je má ušlechtilejší. Jaké ty máš cíle? Co bys chtěl dosáhnout svou činností zastupitele? Zkus se zde vyjádřit. Zatím se jen strefuješ do nerátek a do anonymity přispěvovatelů. Zamyslil ses nad tím, proč nechtějí vystoupit z anonymity? Pamatuješ na zběsilou honbu na čarodějnice v době hájení lip v ulici 28. října? Na nechutnou kamapaň proti lidem, kteří se angažovali? Pamatuješ: ulice Spěváčkové; když stromy vykáceli dokonce někdo šířil, že jsem se na jednom stromě oběsila. Lidé se bojí o zaměstnání, o existenci. Někteří lidé se neštítí ničeho ( v době kauzy lip někdo, jenž se představil jako Moravová, telefonoval na moji školu, zda by se mnou šéf nechtěl něco udělat, třeba mě vyhodit z práce, ale on byl se mnou maximálně spokojen a přišel mi o telefonátu říct..)...kdo zde bydlí, ví, jaké jsou zde poměry....

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz