Názor k článku

Starosti paní starostky Mrzílkové

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:odpověď
Buď má paní starostka vyhraněný smysl pro humor nebo by konečně měla absolvovat nějakou konferenci se zaměřením na správu města. Včera jsem ji obtěžovala zasláním pozvánky na takovou akci, je sice zpoplatněná, ale já si také platím ze svého náklady na semináře a školení. Takže k věci: dne 15. června jsem jako obvykle vystoupila na zasedání zastupitelstva s několika podněty a připomínky. Zákon o obcích pamatuje na tuto okolnost: Občan má právo: g) podávat orgánům obce návrhy, připomínky a podněty; orgány obce je vyřizují bezodkladně, nejdéle však do 60 dnů, jde-li o působnost zastupitelstva obce, nejpozději do 90 dnů. Do 90 dnů jsem měla obdržet odpověď a ejhle, přišla na začátku září: .....na základě Vašeho vystoupení....Vám sděluji, že v souladu s právem zastupitelstva obce rozhodnout o připomínce občana jakkoliv, nerozhodlo zastupitelstvo o dalším projednávání našich podnětů, z čehož lze vysvětlit, že je vzalo na vědomí. No tak to je další perlička z radnice. Zastupitelstvo mlčelo, o ničem nerozhodlo, nehlasovalo a to je jako vzít na vědomí. Tak to jsem zvědavá, co na mou informaci dnes zastupitelstvo řekne. Nic, vezme mou připomínku na vědomí.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz