Názor k článku

Starosti paní starostky Mrzílkové

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:co uznám za vhodné?
Spíš k jakým informacím se dostanu. Proto požaduji podklady z rady; zjistila jsem, že v nich chybí mnoho materiálů, proto jsem začala požadovat zápisy z rady v domnění, že zachycují celý průběh jednání, pak jsem ke svému více méně zděšení zjistila, že jsou v podstatě souhrnem usnesení bez zachycení průběhu debaty, návrhů, protinávrhů. Tedy opět informace okleštěné a upravené. Paní starostka nepíše v Listech pravdu, když tvrdí, že si na webu občan může zjistit veškeré informace o činnosti samosprávy. Nepíše pravdu, když tvrdí, že jsou zveřejňovány zápisy z rady. Na jedné straně pranýřuje moji snahu dozvědět se co nejvíce informací a na druhé se posměšně ušklebuje nad obsahem nerátek, které prý obsahují zkreslené „informace“, jejichž pravou verzi prý každý občan může sám nalézt na oficiálních stránkách města. Zkuste hledat smlouvy o pronájmu, o čem opravdu jedná rada města, jaký je program práce starostky a místostarosty, zápisy z komisí a výborů, fakturované ceny veřejných zakázek, kdo je kronikář města....atd,. atd.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz