Názor k článku

COVID-19 teď udeří s prudkou silou. Co může každý z nás dělat?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:2 394 nakažených!!!!!!!
V úterý laboratoře v Česku potvrdily nákazu novým koronavirem u 2394 lidí, to je druhý nejvyšší denní nárůst od začátku epidemie. Celkem se od 1. března, kdy se v Česku objevily první případy onemocnění covid-19, nakazilo 53 158 lidí. Zhruba polovina lidí se už vyléčila, zemřelých je 531. Aktuálně nakažených je tak téměř 26 500 lidí, většina má mírný průběh nemoci. Hospitalizováno je ale rekordních 581 pacientů, z toho 115 ve vážném stavu, což je rovněž nejvíc od začátku epidemie. Včera jsem v obchodě narazila na mladíka s trčícím nosem, tak jsem ho upozornila na jeho ukrytí, ten se do mě pustil, bába blbá nebo něco takového, všechno je podvod, nic nehrozí, další přišel bez roušky, opět jsem zasáhla (ta kantořina je zarytá pod kůží :-)), ten brblal ještě venku. je to čím dál horší a bude hůř. Lidé, všímejte si svého okolí, upozorňujte na nedostatky, hlavně v autobusech, nevětrá se!!!! vedení města by mělo být aktivní!!! Jenže to se něco dá na web a facebook a tím to končí. Oni nechápou, co se od jejich funkce očekává! Ano, pan Kupka to ví. Však také proto nedala ODS Hrodka na kandidátku.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz