Názor k článku

COVID-19 teď udeří s prudkou silou. Co může každý z nás dělat?

Odpovědět na

Jméno:Dr. Novák Miloslav
Datum:
Titulek:odpovědi
1. Nemohu. Pokud nebudu chodit do práce a držet firmu v chodu, nebudou mít zaměstnanci výplaty. 2. Pokud přestaneme chodit do restaurací, zavřou a dost lidí přijde o práci. na obědy normálně chodím, pokud to počasí umožňuje, chodím na zahrádku. Dávám větší dýška než dříve. 3. Samozřejmost. Rodičům seniorům jsem pořídil respirátory, při setkáních je mají oni i já. 4. S přáteli se scházíme na procházky, koupíme se pivo na zahrádce. 5. Schůzky mám zapsané v diáři, abych se al schoval jak magor odmítám. 6. Až to nastane, budu řešit. 7. Roušk používám v uzavřených prostorách. Žádná, opakuji žádná statistika přenosu v otevřeném prostoru neexistuje. Jednoduše proto, protože riziko je tam zcela minimální. 8. Chodím denně. Statistiky ukazují, že nákaza se v obchodech takřka nešíří. 9. Chodím celý život, nic neměním. Ubožáci ze Želez apod., kteří na lidi volají policii a vyvěšují cedule ,,naše obec není příroda" ať se jdou bodnout. naše město také není Lídl, nakupování přespolním neznepříjemňujeme. 10. Takže tím popírá skoro vše předchozí. Děti z principu nikdy nemohou být tak zodpovědné a přes ně se korona do rodin zavleče. Kdo nemá cukrovku, není tlustý jako vepř či nemá problémy s kardiovaskulárním systémem TAK NA TO NEUMŘE. Proč nechráníme tyto ohrožené a ostatní nenecháme žít???????????

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz