Názor k článku

Skateboardové hřiště na koupališti?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:nebezpečné mládí
Už několikrát mě míjela skupina mladých na elektrických koloběžkách s mohutnými pneumatikami a vítězně a jásavě na mě pokřikovala, že skateboardové hřiště BUDE! Asi navzdor mým výhradám na těchto stránkách. Jim nevadí, že byla zbytečně vyhozena část z dva a půl milionů za úpravu plochy koupaliště (za ty peníze mohl být prostor pokryt travnatým kobercem a už vloni využit na ležení návštěvníků) a bude zničeno výstavbou komunikace a skejťáckého hřiště. Oni nechápou, že rámus ze skateboardového hřiště bude rušit návštěvníky (hlavně rodin s dětmi a staršími lidmi, kteří nedojdou na pískovnu ) koupaliště, hlavně že oni budou mít svoje hřiště. V pátek jsem byla na akci v jedné obci za Prahou, je tam také skateboardové hřiště, ale úplně mimo obytnou zónu, v zeleni, nic nebylo kvůli němu zničeno, je tam u něj sociální zařízení, místnost pro občerstvení a chystá se i bufet. Bude takové zařízení u tohoto hřiště? Prý ne. Podle místostarosty Lence se mládež může vyčurat v hospodě nebo na koupališti. Nebo také za keři, ne? A co když budou hospoda a koupaliště zavřené? Vznikne opět nedokonalý projekt? Bude s ním seznámeno zastupitelstvo nebo vznikne v hlavě rádoby odborníka a té nejchytřejší na radnici?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz