Názor k článku

Jak se město vyrovnalo s koronavirem

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Pro ty, co nemají facebook - diskuze
Ale jeví se mi to tak, že byla porada na kraji o přípravách na případnou druhou vlnu pandemie, kde se dohodla tato opatření, a místo, aby to přednesl občanům starosta nějak citlivě, aby to nevyvolalo paniku, dostal někdo z úředníků pokyn dát to web a facebook a úkol splnil. Libuse Bodnarova Co zas dělají paniku není tady určitě moc nakažených! Možná tak dva nebo tři já teda nic nevím že by jich bylo hodně! Adriena Hamouzová Roman Kroužecký starosta Tomáš Necky Neckář Adriena Hamouzová co s tim patlakem?? Pavla Pecková Ještě že bydlím v Tuhaňi. Tady máme vše od obce zadarmo a kdy koliv Jan Haselbach Co to proboha je? Tohle si vyloženě říká o vyvolání strachu a šíření poplašné zprávy.. Karolína Peštová Můžete nám laskavě sdělit, na základě čeho vydáváte takto šílené doporučení, které v lepším případě jen naštve občany a v tom horším vyvolá paniku? Petra Hrušovská Napíšou toto a vysvětlení proč si máme kupovat skafandry a zásoby vlastně nepišou ... Super 👍🙄 Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, text that says 'budeš bez wifiny už toho mám dost' Kristina Chlumecká Neni to náhodou staré před vypuknutím pandemie. Adriena Hamouzová Kristina Chlumecká ne Zuzana Babička Banyaková Je to už na palici vir už tady bude pořád,tak abychom se všichni odstěhovali na Mars,tam bychom ty skafandry aspoň využili 🙈🙈&#128584 ; Daniel Svatoš Ale pak mohou rici: vidite my sme Vam to rikali... 🤦‍♂&#6 5039; Jiří Pečenka Co to je zase za bláboly? Proč tady zase šíříte paniku? Vedení našeho města posledních pár let opravdu stojí za to... 🤢 Siller Karel Jiří Pečenka 💩💩&#128169 ;💩 Júlia Dzugasová Nechapu to upozorneni co to ma zase znamenat? 😡😡&#128545 ; Adriena Hamouzová Takze prispevek jste zverejnili pred 2 hodinami, 2x pred hodinou upravili a naposledy jste ho upravili pred 12 minutami a zmenili nadpis? Nestojime vam ani za to, abyste zde reagovali? Zdeněk Kolací Travi ... HLAVNĚ PŘESTAŇTE VŠICHNI ŠÍŘIT ZBYTEČNOU PANIKU, TELATA 😎 https://koronavirus.mzcr.c z/.../Stupne-pohotovosti.. . koronavirus.mzcr.cz KORONAVIRUS.MZCR.CZ koronavirus.mzcr.cz koronavirus.mzcr.cz Viola Anne Baronová Děláte si že mě pr*el? Vždyť to už skoro nikdo neřeší 🤦 Lea Landová Zajímalo by mě co se zase na nás chystá, předevčírem zrušený koncert a další voucher covid v šuplíku, dnes tohle 😡 Zdeněk Kolací Travi

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz