Názor k článku

Jak se město vyrovnalo s koronavirem

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Pro ty, co nemají facebook - diskuze
Pavel Zeman Děje se něco mimořádného? Vítězslav Kaňka Pavel Zeman ne jenom zase vyvolavaji paniku 😂😀&#128512 ;😀😀&#12858 4;🙈🙈&#1285 84; Jan Horník Pavel Zeman https://www.novinky.cz/... /razova-pocty-nakazenych.. . Rážová: Počty nakažených hrozivé nejsou, ohniska máme jen lokální - Novinky.cz NOVINKY.CZ Charlie Root Pavel Zeman je lepší být připraven než překvapen. Jinak dezinfekce je snad samozrejma, ze ji lidé doma mají. Kristýna Kopačková Pavel Zeman no to by mě také zajimalo?! Kristýna Kopačková Charlie Root mě tam třeba zaskocilo to jidlo.. 3 h Lucie Nicka Bolvanová Tak co se tedy zase děje? 3 h Charlie Root Kristýna Kopačková jo tak, rekla bych, že zrovna to je zbytečné.... Charlie Root Lucie Nicka Bolvanová podle mě nic nového. Jen se snaží predejit te panice, která byla při zacatku korony... Cemuz rozumim.. Lenka Šorelová Charlie Root v tom případě to mají hned v úvodu vysvětlit a zdůvodnit, takovéhle prohlášení akorát lidi vyděsí. A kontraproduktivně to paniku vyvolá 🙉🙉&#128585 ; Charlie Root Lenka Šorelová je to pouze doporučeni, nic víc.... To, že se z něj lidi jsou schopny splasit, to uz je druhá věc 🤷‍♀&#6 5039; pro mě nic nového. Až na to jídlo všechno mám. Helča Rampáčková Co se děje? Helena Caisová Helča Rampáčková nic, chapu to jako : starejte se sami, protoze kdyz se to vrati, tak my vam s tim nepomuzem.. stejne mame doma ty veci od jara.. snad krome jidla, ale to bych fakt nehrotila... to uz tu jednou bylo 🙈😂 Helča Rampáčková Helena Caisová však oni se o nás nikdy nepostarali :D Iwisek Buškova Proč? Proč potraviny, je konec světa nebo co? Bobbi Barath Je potreba strasit lidi... Petr Dobrý Dále doporučuji zakoupit dostatek těstovin, kvasnic a toaletního papíru Petra Kořínková To je vtip? Pavla Markovič Hlavně zachovejte paniku! 🙏 Jana Havránková Co to má znamenat?! Šárka Zelenková Neměl by se u takového článku sdílet zdroj z jakých informací se vychází? Tohle není moc důvěryhodné 😇 Maky Markéta Kobrová Co to je zas za blbost? 😂 Martina Pecháčková Skopcová Proč se tu zase vyvolává panika, to už přece nemůžete myslet vážně. Milé vedení města, zamyslete se, než něco vypustíte na veřejnost. To je super, že zase nebudou v obchodech základní potraviny, protože je někteří obyvatelé města vezmou útokem. Je mi z toho fakt zlé&#1

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz