Názor k článku

Jak se město vyrovnalo s koronavirem

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Rozhovor s imunologem Smejkalem
https://www.youtube.com/wa tch?v=OJJyhqmXdqU&pp=wgIEC gIIAQ%3D%3D&feature=push-f r&attr_tag=GAHaKm_RLCLOD78 g%3A6 Smejkal: Češi nezažili opravdovou epidemii, můžeme to teď zkazit vlastní hloupostí, noste roušky!!!! Z diskuze: Blanka Mecová Jsem zdravotník, rozhodně nic neulehčují,ale mám pocit,že by bylo fajn aby ,všem někdo řekl,že roušky je potřeba přát,žehlit a respirátor je funkční 4 hodiny a ne 2 měsíce, obyčejná rouška má také svou životnost,a hlavně dezinfekce rukou,každý druhý sahá na roušku mnohokrát za hodinu,a pak si ji dávek kapsy a ráno nasadí.pokud je infikovaná patří do koše. Prosím zde je velká rezerva! Pavlas CMT Je smutné,kolik lhostejnosti a sobeckosti mezi lidmi je.Setkávám se s názory jako třeba "lidskou populaci je třeba ozdravit,staří a nemocní musí z kola ven" nebo "no tak bože,někdo umře" nebo "nač nosit roušky vždyť stejně umírají staří a nemocní kteří by stejně zemřeli"(zajímavé jak někteří lidé vědí že by staří a nemocní stejně umřeli).Jednou umře každej,ať je mladý nebo starý,ať je zdravý nebo nemocný.To opravdu má zemřít na covid člověk jen protože je starý nebo nemocný?Znám několik lidí,kteří bojovali s tak závažným onemocněním jakým je rakovina.Někteří lidé by jim tu šanci na uzdravení klidně vzali svou lhostejností a sobeckostí.Všem těm kdo čtou můj příspěvek bych chtěl vzkázat: Panika a hysterie není na místě,byť s touto situací nejsou žádné špásy.Přistupujme k tomu rozumě a zodpovědně.Buďme ohleduplní,mějme úctu ke stáří a nemocným .Chraňme ty jenž to potřebují tím že budeme dbát na doporučení epidemiologů,vždyť nošení roušek to je to nejmenší co můžem pro tyto lidi udělat.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz