Názor k článku

Otevřený dopis architektovi Rujbrovi od MUDr. Viery Zimové, psychiatra

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Prezentace polikliniky dne 1.6. 2020
Doslovný přepis veřejné prezentace projektu městská poliklinika, která proběhla v kinosále kulturního domu v Neratovicích 1.6.2020 cca od 17:10 do 20:50 (délka 3:40 hod.) Videozáznam, který byl na této prezentaci pořízen, byl zveřejněn na serveru Youtube ve značně zkrácené a sestříhané verzi. Zde můžete najít přepis celé prezentace, případně pouze částí, které byly ze záznamu odstraněny. Žlutě podbarvené pasáže v městem zveřejněném záznamu chybí. Doslovný přepis veřejné prezentace projektu městská poliklinika na: https://www.specialneratov ice.cz/2020/06/07/doslovny -prepis-verejne-prezentace -projektu-mestska-poliklin ika-ktera-probehla-v-kinos ale-kulturniho-domu-v-nera tovicich-1-6-2020-cca-od-1 710-do-2050-delka-340-hod/ Zkrácený záznam veřejné prezentace na youtube: Poliklinika Neratovice, Debata s architektem a vedením města. V pondělí 1.6. proběhla v kinosále SD v Neratovicích veřejná debata s vedením města a architektem Adamem Rujbrem na téma projektu nové polikliniky. Debata probíhala od 17:00 do 21:00. Prosíme, omluvte kvalitu videa. Jedná se o amatérský záznam zaměřen převážně na audio. Ze zakončení se po kompresích dochoval pouze zvuk. Dobrý den, k záznamu, zveřejněném na YouTube, jsem do poznámky uvedl, že se jedná o amatérský záznam. Celý záznam byl pořízen na mobilní telefon a některé pasáže se bohužel nedochovaly - způsobeno nedostatečnou kapacitou paměti telefonu. Během debaty jsem se musel v rychlosti rozhodnout jakou část smazat, abych mohl nahrát jinou. I tak mne to stálo nějaké úsilí a nemyslím si, že je na místě kritika tímto způsobem - rozhodně jsem úmyslně nic nemazal. Pokud jste na místě byli, pak jistě víte, že na záznamu chybí spíše ty nedůležité pasáže, případně informace, které se dále opakovaly - ano, opět toto může někdo rozporovat. Prezentace od zastupujícího pana architekta bohužel nebyla z mého pohledu moc dobře odprezentována - měla by být dodatečně samostatně zveřejněna. Během celé debaty se točily dokola stejné dotazy, stejné odpovědi. Věřte mi, že to co je na záznamu slyšet je naprosto dostačující k ucelené informaci. Důležité jsou spíše výsledky jednání, které ve mne vzbudily pozitivní dopad. Nemyslím si, že je důležitější opakující se kritika než výsledek. Je samozřejmě jasné, že z řad občanů se vždy u takovéhoto projektu najdou větší odborníci na finance, energetiku, stavební materiál a další. Myslím větší odborníci, než jsou ti najatí.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz