Názor k článku

Dělají z nás voly….

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:mladí noví písničkáři....
Jak už jsem psala, objevila jsem několik skvělých písničkářů, autorů textů a hudby, které v televizi ani v rozhlase neuvidíte ani neuslyšíte. Pokáč, Michal Horák, Petr Lüftner ... Voxel, Pavel Callta a další. Zpívají často o obyčejných věcech, o dnešní době a o svém životě. Co říkáte písni ústečáka - zpěváka a písničkáře Petra Lüftnera - Moderní člověk? Mám pocit, že nám vládnou moderní lidé, co se chtějí mít dobře... https://www.youtube.com/wa tch?v=NP4B3x_24pc Smažte mezery. Text: Už nejsem teenager, můj mozek trable neřeší, bydlim furt s tátou a mámou pod stejnym přístřeším, některý na mě asi za to koukaj zvrchu, je nová doba, dejte si ledovou sprchu. Představa že chodim do práce, to je něco děsnýho, jsem prostě hrdě živ a zdráv jen z rodičů kapesnýho, ještě to nevědí, ale už jsou na pochodu, do toho domova, kde bydlej starci v důchodu. Jo pro mě nejdůležitější je vypadat dobře zvenčí, kupuju si trika zásadně o dvě, tři čísla menší, aby se mi směrem ven od těla cpaly, mý podprůměrný práškama vyhnaný svaly. A přes to, že jsem chlap, tak neudělám ani deset kliků, na pohyb a sport reaguju jak stádo alergiků, nesnášim ho, ani kulturu a umění, uznávám jen svůj život a nad něj prostě není, né není. Já jsem moderní člověk týhle doby a do stejný podoby měl bys jít, jestliže chceš se jak já dobře mít a všichni v okolí z tebe budou hin, budeš in, tak na paměti měj, že nejlíp maj se ty, co nic nedělaj a nic neuměj, no jó… Nalejt do nich pět rumů a tak čtyři Amundseny, to je moje originální cesta, jak balim ženy, tak to dělám, jinak to přece nejde, jsem balič číslo jedna, tak co na tom sejde. A přes to, že se dokolečka stává, že nic nebylo, hned druhej den všem vykládám, jak se jí to líbilo, přes to že ženský mám rád, jenom když jsou nahý, snažim se na ně kašlat, protože jsou drahý. A každej pátek v noci potom co alkohol krkem protek, vytahuju foťák a pořizuju milion fotek, aby všichni záviděli mi ten výlet, v sobotu musim je hned na facebooku sdílet. Jo v tomhle jsem fakt třída, borec, prostě mistr světa, vše doplní chytrej status s hrubkama či holá věta, tak mi sakra nenadávejte do lajků, mám tisíc přátel a od nich tisíc lajků, jó lajků. Já jsem moderní člověk týhle doby a do stejný podoby měl bys jít, jestliže chceš se jak já dobře mít a všichni v okolí z tebe budou hin, budeš in, tak na paměti měj, že nejlíp maj se ty, co nic nedělaj a nic neuměj, no jó…

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz