Názor k článku

Kudy budou jezdit autobusy k železniční zastávce a kam dále?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Návrhy trasy autobusů 348.
Tento příspěvek jsem zaslala do Listů, jestli bude zveřejněn mi známo není, už dva články mi byly zcenzurovány, takže...uvidíme. Osobně se domnívám, že by měl starosta města Kroužecký do kulturáku svolat shromáždění občanů, aby se vyjádřili k návrhům. Hlasovala bych pro druhý návrh, zrušení zastávky u kulturáku a trojky školy je příliš velký zásah do zvyklostí cestujících. Text příspěvku: "Městem koluje fáma, že kvůli zastávce autobusu u nové železniční zastávky bude zrušena stávající u trojky školy. Dostal se mi do ruky návrh nových tras autobusové linky 348 a to od zastávky Neratovice, Byškovice - Libiš, Aut. stanoviště; pro porovnání se uvádí stávající délka úseku tam 4 430 m, zpět 4 510m. Návrhy: Verze 1: Byškovická - Vojtěšská - Mánesova (zastávka u žel. stanice) - Na Výsluní - 28. října (zastávka u trojky školy) - Benešova - Kojetická - Mládežnická - Libiš, Aut. st. Délka úseku tam 5 100 m, zpět 5 200 m. (Negativní vliv: zajížďka přes zastávku U Vojtěcha, zrušení zastávky Dům kultury). Verze 2: Byškovická - U závor - Mánesova (zastávka u žel. stanice) - Benešova - 28. října (zastávka u trojky školy) - Na Výsluní - Kojetická - Mládežnická - nám. Republiky (zastávka Dům kultury) - Vojtěšská - Hraniční - Libiš, Aut. st. Délka úseku tam 5 040 m, zpět: 5 120 m. Verze 3: Byškovická - U Závor - Mánesova (zastávka u žel. stanice) - Benešova - Kojetická - Mládežnická - nám. Republiky (zastávka Dům kultury)- Vojtěšská - Hraniční - Libiš, Aut. zast. Délka úseku tam 4 660 m, zpět: 4 740 m. (negativní vliv: zrušení zastávky u trojky školy - nutnost výstavby zastávek v ulici Benešova)." V tomto případě platí, že že fáma o zrušení zastávky u trojky školy není žádná fáma, ale pravda. Ptám se: která verze je pro obyvatele města nejpřijatelnější? Kdo rozhodne a na základě čeho o tom, která verze zvítězí? Mgr. Anna Spěváčková (SPD)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz