Názor k článku

Proč milion chvilek pro demokracii nedemonstruje za změnu Jednacího řádu zastupitelstva?

Odpovědět na

Jméno:@
Datum:
Titulek:máte mozek?
Bez mozku nelze žít, toliko ŽIVOŘIT(duševně)!!! Dnes ráno jsem se po probuzení trošku zamyslel a zjistil jsem, že spousta lidí v této zemi buď paměť ztratila a nebo si nechce pamatovat. Začaly se mi zjevovat všechny ty Babišovy rádoby kauzy a nikdo mě nepřesvědčí o čistotě úmyslů jeho odpůrců. Vzpomínáte na korunové dluhopisy? To bylo řevu jak toho Babiš zneužil. Až do doby, než vylezlo na povrch, že to vymyslel Mirda Kalousek pro své kámoše a Babiš neudělal nic protizákonného. Tak novináři seznamu přišli s opravdu bombou - Agrofert bere dotace na pole, která nejsou jeho. Okamžitě celý demoblok vyzýval Babiše k rezignaci. Ale ouvej, on podle zákona bere dotace ten, kdo na polích hospodaří a ne vlastník. A tak se znovu rozjelo Čapí hnízdo a ti samí novináři se rozjeli do Švýcarka. A už tu byla kauza uneseného syna, tajné nahrávky a opět rozeřvaný demoblok. Pokračování nebylo, protože by ty novináře podruhé ve Švýcarsku zavřeli. Tak přišel Agrofert- buď odstoupíš, nebo se ho vzdej. Tak ho předal do svěřeneckých fondů. Opět špatně, ne podle zákona ale podle již zmiňovaného demobloku. A co dál? Tak ho spojíme s Benešovou a znova demisi. Mezi tím přidal důchodcům, špatně, snížil deficit, špatně, nebere si plat, špatně, on na to má. Jako téměř jediná firma této velikosti odvádí Agrofert daně u nás a ne v daňovém ráji. Do toho ještě řepka- jejíž zvýhodnění zavedla vláda právě demobloku . Samozřejmě dotace na Čapí hnízdo dostal taky od Mirdy Kalouska. K tomu si přidejte spousty pořadů v televizi- jak ožebračil neskutečný počet lidí a obral je o firmy, rádoby umělci vyzývající k občanské nespokojenosti atd. A nyní na náměstích lidi, kteří manifestují za čistotu justice. Tady někdy byla justice čistá?

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz