Názor k článku

Jak je to s lékaři a s rehabilitací v domě 1021

Odpovědět na

Jméno:Mirek
Datum:
Titulek:můj názor
Je to jen můj názor nejsem svatý jako Vy asi. Pokud vím tak město prodalo většinu bytů , ale nějaké si nechali. A pokud by nastala ta situace jak píšete ( pohroma,zchudnutí obyvatel) tak ti lidé ( nevím kolik by jich bylo ) by šli stejně kam? Bydlet k těm lidem do kuchyně? To by muselo město držet třeba 15 volných bytů. A nevím o tom, že by město mělo nějaké volné byty, když se čekalo ve frontě na městské byty, aby se jak říkáte chudší lidi ubytovali ( víc lidí žádalo než mělo město bytů ). Co se týká prodeje nikdo neříkal co jsem se doslech o tom že město by to prodalo někomu jinému než družstvu. Co se týče družstva nejsem expert na právo, ale myslím že byt.družstvo pokud někdo neplatí třeba půl roku tak ho může vystěhovat bez náhrady a najme si třeba službu to si myslím , že město nemohlo, ale třeba se pletu. A za další nejsem odeesák jak mě nazýváte také bych Vám mohl říkat espédačko. A nikde jsem nezamrzl. Proč tedy nedotujeme zubaře a všechny doktory protože podle mne nejde udělat vyjímka proč dotovat toho a toho ne ( kdyby byl jeden obvodní lékař tak bych to pochopil). Nebo tedy ať se dotují všichni lékaři stejně ( nevidím rozdíl mezi ortopedem a pediatrem třeba). Samozřejmě že chci aby tu byla kvalitní lékařská péče, ale také kvalitní učitelé,sporty,kultura.... Jen sem řekl že převést domy na bytová družstva bylo fajn a i ti lidé si zaslouží žít v jistotě ( né každý má dostane hypotéku a nebo jako vy byt po Spolaně si myslím jen mi popravdě řekněte za kolik ste kupovala byt stejně jako já asi před 25 lety to se z dneškem nedá srovnat). A jako čertítko mi připadáte Vy. :-)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz