Názor k článku

Co dalšího se v zápisech z rady a zastupitelstva v Listech nedočtete

Odpovědět na

Jméno:Jan Malý
Datum:
Titulek:Re: Lukáš
Vážený pane Lukáši, domnívám se, že mé uvedené argumenty mají opodstatnění, v době klimatických změn a celkově zhoršeného životního prostředí, se rozumní představitelé samospráv těmito argumenty zabývají. Dále Vám děkuji za "věcné" a "užitečné" rady, jakým způsobem se mám dopravovat do hl.m.. Nerozumím tomu, z čeho jste dovodil, že jsem v důchodu a že nikam nedojíždím, na inkriminované trase S3 se vyskytuji tak, abych pokryl dojíždění do zaměstnání (do Prahy) ke splnění plného pracovního úvazku, byť rozloženého do krátkého a dlouhého pracovního týdne. Těch hodin oproti jízdnímu řádu navíc, co jsem ve vlaku strávil při zpoždění je nespočet... Mnohokrát jsme cestou z Prahy měli zpoždění při čekání na vlak, se kterým jsme se měli vykřižovat, takový vlak se klidně může incidentem zpozdit v obdobné malé zastávce, jednoduše řečeno, tato zastávka bude dalším prvkem, který zhorší parametry této tratě. I po zřízení této zastávky stejně budu většinou docházet na nádraží, protože cíluji na vlaky typu SpS a R, sice trávím na pěší cestě patnáct minut, ale chůze je zdravá a po ránu je to dobrá rozcvička. Také nerozumím tomu, jakou skupinu "my ostatní" máte na mysli, Vaše rodina, kamarádi, anebo bylo nějaké veřejné hlasování občanů, kdo zastávku chce a kdo nikoli? Parkoviště ze své podstaty bude muset být záchytné, to jako myslíte vážně, že by lidé ze sídliště jeli automobilem na tuto zastávku? Auto se na tak krátké cestě ani neohřeje, při studeném provozu nepracuje katalyzátor, auto má největší spotřebu a amortizaci. Dále prosím o objasnění, jak jste dovodil, že jsem tvrdil, že zastávka Neratovice-město je zbytečná, přijde mi to jako srovnávat jablka a hrušky, tato trať samozřejmě není tak exponovaná (vlaků není tolik) a povětšinou jezdí jeden vagonek. Na S3 u osobáků máte klidně i 3 vagony a spojů na Prahu je zde samozřejmě více. Protože na rozdíl od našich představitelů, uznávám demokratické principy, tak nemám v úmyslu nic zastavovat, pokud většina rezidentů Neratovic zastávku chce, nic proti, jen se obávám, že žádné demokratické hlasování nebylo. Dovolte mi tedy prosím jen demokraticky vyjádřit názor, že se jedná o hloupost v případě této zastávky a popřát Vám, aby se Vám další betonová plocha v podobě parkoviště líbila.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz