Názor k článku

Nepůjdete volit? Pak si za vás JINÍ zvolí SVÉ zastupitele, kteří nebudou ochotni hájit vaše zájmy

Odpovědět na

Jméno:Máťa
Datum:
Titulek:a proč je to špatná rada? :)
Tedy spíš proč to byla špatná rada? Opozice se snažila v rámci možností - koalice prohlasovala i blbosti, proto moje rada "nevolit NIKOHO z koalice". Komunální volby jsou o lidech - buď je znáte a věříte jim nebo ne. Není to o straně nebo hnutí. Podezříváte ostatní z hrabání, no fuj - to zavání pomluvou. Nebo je všechny osobně znáte? Asi těžko. Neznám nikoho z Neratovic za SPD (občas vídám nějaké auto z nálepkou). Nějak jsem nechápal proč vy jdete zrovna za ně. NIKDE jsem nepsal, že by komunální volby měly něco společného s PS, PROTO nechápu proč je v Neratovicích na bilboardu Okamura s heslem do PS a ne tváře z Neratovic a co chtějí dělat pro Neratovice! 6,66 % tak nijak zářný výsledek, gratuluji k přeskočení jedničky - nebude tlak na odstoupení a přenechání postu lídrovi? :) Málem i na SPD platilo to o 5 %. A "propadne" jen jeden z 21 možných, a to je furt dobré Proč strašíte migranty? To už do vás nalili SPD brožury? - - - NeraHnutí oslovilo dost lidí (a dost jich i sjednotilo) a i při malé účasti (skoro nejmenší v okolí - ale nadává každý! ale aby zvedli zadek a šli rozhodovat, to ne) dokázali získat 34 %, sestavovávní koalice budou mít těžké. Netuším zda zkousnete Šandu a pomůžete jim proti Mrzílkové :) to vše ukáže čas

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz