Názor k článku

Nepůjdete volit? Pak si za vás JINÍ zvolí SVÉ zastupitele, kteří nebudou ochotni hájit vaše zájmy

Odpovědět na

Jméno:majka
Datum:
Titulek:Předvolební kampaň
To bude velký boj. Z každého rohu na mě koukají rozesmáté obličeje, čtyři roky jsem o nich neslyšel a najednou že je mám volit.Nevím, proč. Mám volit Kroužeckého, který navrhl nešťastnou privatizaci bytů? Proč volit Hampejze, který nechodil na kontrolní výbor a vykašlal se na komisi pro životní prostředí. Jak bude pracovat jako zastupitel? Na plakátech působí dobře, proto ho taky vybrali, ale jako zastupitel je nevolitelný. Neratovice společně nenabízejí žádný program jen že budeme pracovat společně. To chci vidět. Svatá trojice ODS Hrodek, Poříz, Wízner - o co se zasloužili za uplynulé čtyři roky? Dva úředníci, Černý a Gottfried. Jak mohou být úředníci zastupiteli, nechápu. Jak napsal D-Fens: Při vlastním aktu křížkování se zaměřuji na to, abych nedal křížek ani jednomu úředníkovi a veřejnému nebo státnímu zaměstnanci, případně lidem, které živí město. Pokládám za zvrhlé, že se členové veřejné správy ucházejí o politická místa tamtéž, pokládám to za něco jako incest. Volby jsou aktem legitimizace veřejné moci, z čehož plyne, že veřejná moc nemá ve volbách co pohledávat, jinak by legitimizovala sama sebe.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz