Názor k článku

V Neratovicích stále panuje informační temno

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:a vy se rozhodnete pro anonym, proč?
Vážený pane, vy si plete hrušky s jablky. My z našich daní platíme celou radnici a další přidružené instituce. Platíme budovu,teplo,auta, měkká křesla, klimatizaci, pomůcky, zařízení, starostku, radní, zastupitele, místostarosty, jejich benefity a odměny, všechny úředníky a další. Platíme všechny akce, web, Listy, nástěnky, prostě všechno. Zastupitelům jsme dokonce svěřili naše společné peníze a majetek, aby je dobře a moudře spravovali a rozmnožovali, ne je prodávali, profrcali a rozkutáleli. Tak je to. Proto máme právo či dokonce by to měla být povinnost je kontrolovat, upozorňovat na špatná rozhodnutí a přešlapy či dokonce kopance. To už by si měli ovčané uvědomit a ne stále opakovat: ale my vydržíme, co ti naši nejvyšší, nejchytřejší vymysleli, musíme se přizpůsobit, to se přece nehodí je kritizovat, to se nedělá a bla, bla, bla. Ovšem vraťme se k webu města, placeného námi všemi. Můj soukromý web, který provozuji od roku 2000 na rozdíl od městského (spíš radničního) si platím SAMA ze svého ne příliš velkého důchodu, (ze kterého si jako vdova musím financovat vše potřebné k životu). Platím si i veškeré další výdaje jako je doména, a pod. Pokud potřebuji něco zjistit, platím si telefon, kancelářské potřeby a pod. VY ani nikdo jiný mi na NIC nepřispíváte. Proto o SVÉM webu mám právo rozhodovat jen a jen já osobně a vám nezbude nic jiného, než se s tím smířit. Asi jste hrozně nespokojený, že vás někdo neposlechne a dělá si vše podle svého rozhodnutí, ano, máme tady zase mnoho lidí, co si myslí, že ovládnou svět a všichni je budou poslouchat. Volit prezidenta podle jejich názoru, nenávidět země, o kterých oni rozhodnou, myslet si jenom to, co jim oni nařídí. Zatím to naštěstí nefunguje. Zatím.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz