Názor k článku

V Neratovicích stále panuje informační temno

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Pohřební služba Najman
Obrátila jsem se e-mailem na pana Najmana z pohřební služby, protože mě štve (bývalý kamarád umřel, ani jsem se to nedozvěděla, u Penny parte neviselo, jen dole u firmy), že na sídlišti nejsou vyvěšena stejná úmrtní oznámení jako v sídle firmy v ulici Kpt. Jaroše. Kolik lidí chodí odlehlou ulicí a má možnost se dozvědět, že jim umřel bývalý kolega, známý či kamarád? Tak jsem napsala panu Najmanovi: Datum: 29. 12. 2017 14:35:48 Předmět: prosba Dobrý den, pane Najmane, sleduji mnoho let život v Neratovicích, komentuji jej na webu neratky.cz a chybí mi zde jedna věc: na sídlišti vyvěšená parte všech klientů Vaší pohřební služby. Nahoře na sídlišti ve skříňce visí jedno parte, dole u Vaší kanceláře několik. Bylo by možné i na sídlišti vyvěšovat všechna parte? Už se o tom hovořila s jednou Vaší zaměstnankyní, slíbila nápravu. Je to zhruba tři měsíce a nic se nezměnilo. Děkuji za odpověď. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková Obdržela jsem odpověď: Re: prosba Dobrý den paní Spěváčková, vyvěšení parte do skříňky na sídlišti je odvislé od přání pozůstalých. Naše pohřební služba provádí pohřby i v okolní Neratovic a tudíž je logické,že to pozůstalý nevyžadují. S pozdravem Anděla Najmanová jednatelka firmy -- S pozdravem, Anděla Najmanová jako jednatelka společnosti Jiří Najman pohřební služba s.r.o. Odpověď mě vůbec neuspokojila a tak jsem odepsala e-mail tohoto znění: Re: prosba Vážená paní Najmanová, jestliže máte ve městě na dvou různých místech dvě vývěsní skříňky, je přece logické, že v obou budou umístěna stejná úmrtní oznámení, zvlášť když vaše firma sídli v odlehlé ulici Kpt. Jaroše ve starých Neratovicích, kam mnoho lidí nepřijde. Vaše odůvodnění, že vyvěšení parte je "odvislé" od přání pozůstalých, je poněkud zvláštní a nevěrohodné. Jestliže lidé souhlasí s vyvěšením ve skříňce u firmy, pak tvrdit, že nesouhlasí s vyvěšením v druhé skříňce zní podivně. Když jsem s Vámi osobně hovořila, tvrdila jste mi, že není problém parte vyvěšovat i na sídlišti. Najednou to nejde. Čím to asi je? Vždy jsme se domnívala, že každý soukromník dělá vše proto, aby měl co nejlepší reputaci a snažil se získat co nejvíce zákazníků svou ochotou a vstřícností, i kvůli konkurenci. Je pravda, že vaši zákazníci přibývají automaticky a nemusíte je lákat reklamou ani nadstandardní nabídkou.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz