Názor k článku

Z webu města se toho moc nedozvíme, Listy jsou na tom stejně

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:ano, je to tak
Milá Simčo i já jsem viděla v mnoha místních médiích na úvodní stránce tzv kalendárium, tedy souhrn všech akcí (kromě sportovních a politických) seřazených podle data. Přesně tak, jak jste navrhovala: aby byly v Listech postupně uvedeny veškeré akce konané v určitý den. 1., 2., 3., atd. Jaká akce, v kolik hodin, kde se bude odehrávat a o co se jedná. Osobně jsem vysvětlila paní Kovářové, která má na starosti Listy, svůj podnět, aby byly veškeré akce soustředěny na jedno místě, aby si je čtenář mohl vystřihnout a dát třeba na ledničku. Tento systém by zjednodušil oznámení o akcích, vyšel by vstříc lidem, kteří nebyli spokojeni s umístěním pozvánek na akce, rozptýlených na mnoha místech v Listech. Paní Kovářová zpočátku nebyla nakloněna mému navrhovanému zlepšení, později usoudila, že by to šlo. Bohužel, výsledkem byly pouze akce sociálního odboru na jednom místě, kalendárium na úvodní straně nevzniklo. Není. Mám na radnici takovou zkušenost, že úředníci jen velmi neradi chtějí uskutečnit podněty navrhované občanem. A jsem-li to já, pak raději vůbec ne. Snaží se vysvětlit návštěvníkovi, že tak, jak to je, jak to ev. oni navrhli, je správné a není nutné nic měnit. I když se jedná o zcela nefunkční nebo zpackanou záležitost. Uznat chybu se nenosí. Škoda. Kdyby radnice naslouchala občanům, kteří město dobře znají a chtějí zlepšit, co se dá, žilo by se nám zde lépe.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz