Názor k článku

Ze swingového večera se stala Topolánkova předvolební šaškárna

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:tak nic nevíme...
Vážený pane, chtěla jsem se osobně jménem redakce neratek.cz zeptat pana Hrodka jako místopředsedy místní rady ODS Neratovice, zda pozval pana Topolánka na swingové vánoce, aby bylo jasno. Na radnici jsem ho bohužel nezastihla (ještě na mě starostka syčela a doslova pištěla, CO JSTE SI TO DOVOLILA!!! JSOU TAM TAJNÉ MATERIÁLY!!!, že jsem nahlédla do otevřených dveří zasedačky, zda se tam náhodou pan Hrodek nenachází, když u sekretářky místostarosty bylo prázdno, pusto. Musím konstatovat, že máme opravdu vstřícnou a laskavou paní starostku, kdekdo nám ji musí závidět,) takže jsem ho nenašla. Dobře. Do Lachneru se mu nelze dovolat, číslo na něj je bud vypnuté nebo nedostupné, podle zpráv zaměstnanců už tam nedělá. Povídá se, že tam byl nějaký velký průšvih. Mobil z webu města nebral. Takže zbývá se ho zeptat na únorovém (7. 2.) zasedání zastupitelstva, zda to byl on, kdo Topolánka na koncert pozval. Ještě to mohl být Petr Svoboda, předseda místní ODS, zaměstnanec kulturáku a kapelník swingového orchestru, jmenovec je tajemník úřadu, ale ten by nesměl vykonávat žádné funkce ve straně. Takže zatím nevíme, kdo tu šaškárnu naplánoval. Jisté je, že Topolánkovi ani ODS to mnoho přívrženců nepřiláká.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz