Názor k článku

Vykácí nám město na Výsluní další sakury nebo rovnou všechny?

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:výhony na sakurách
Žádala jsem za Spolek občanů Neratovic odbor životního prostředí 22. 5 2017 a následně 2. 6. 2017 o odstranění výmladků na sakurách. 6. 6. byly výhony odstraněny. OŽP následně zaslala vyjádření, že každoročně je prováděno odstraňování obrostu na kmenech sakur, čili je vše v pořádku. Ano, jenže je nutné pravidelně upozorňování, jinak se nic neděje. Jsem osočována, že podceňuji a znevažuji práci OŽP. Není to pravda. Reaguji na vady a chyby. Jak kladně reagovat, když jsou metasekvoje, které musí růst ve vlhku, vysazeny k hřbitovní zdi v nové části hřbitova, kde je sucho a žár slunce a postupně hynou, když jsou vysazovány jírovce (kaštany), které jsou napadány klíněnkou a nemají budoucnost, když je vysazeno jednodruhové (chyba) stromořadí alejových (chyba) habrů, silných alergenů (chyba) přímo pod okny domů, kde alergici budou mít těžké problémy, když úřednice z OŽP neví, co je biologická hodnota stromu (nelze komentovat), pak se nelze divit. Zpátky k sakurám. Od června narostly nové výhony a opět nelze jinak, než upozorňovat a žádat o odstranění. Za chvilku budu psát další dopis OŽP, aby nechal odstranit výhony. Jsem už přesvědčená, že jsou to schválnosti a házení klacků pod nohy na základě pokynů nadřízené všech úředníků - starostky Mrzílkové. Tak jako nařídila úřednici vypnout mi mikrofon na zasedání zastupitelstva 10. května 2017.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz