zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:
Titulek:kontrola....?
Nikdo neví, kdo co kontroluje. Měla by to mít v popisu práce správkyně zeleně H. Jelínková, ale sama jsem zažila, kdy zaměstnanci nebo brigádníci (?) FCC ořezávali větve, velel jim pracovník FCC Vejvoda, to je ten pán, který si plete trnky s myrobalány (to jsou ty bíle kvetoucí keře či stromy) a nechce je vidět ve městě!!!- i když jsou to první potrava pro včely po zimě. Jelínková tam nebyla. Vlastně jsem ji neviděla u žádné práce se zelení. Ale zato se sama vrhla na ořezání keřů a stromků, které jsem sama vysázela pod mým balkonem, aby mě naštvala. Velká většina ořezaných větví se nevzpamatovala a uschla. Dodnes se můžete přesvědčit, že nelžu. Za Výsluním 1309. Stejně byly zmasakrovány keře skalníku, které tvořily hustý porost na boku domu Na Výsluní 1306. Nyní je tam pár plazivých větví, toť vše. Údržba zeleně je děsivá, všude se vysazují trvalky, které jsou drahé a jejichž vyšlechtěné květy neposkytují hmyzu nic. Potřebujeme spoustu stromů, ale paní Jelínková nemá ani plán výsadeb. Tedy možná ho má, ale mě tvrdí, že nemá. U ní neplatí, že musí poskytovat materiály, o které ji zastupitel požádá, což je ze zákona o obcích. Jenže nad ní na radnici drží ochrannou ruku. To by se v Horních Počernicích divili.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz