zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:
Titulek:zasedání zastupitelstva 27. 3.2024
Starosta a jeho tlupa opět nezklamali. Vzhledem k tomu, že jsem neměla vůbec žádné podklady, nejsem schopná vám políčit, jak zasedání probíhalo. Já osobně jsem navrhla dva body programu: 1. požádala jsem o výjimku z jednacího řádu zastupitelstva, abych mohl dostat podklady v papírové podobě. Jako obvykle starosta navrhl vyjmout tento bod z programu a ti jeho pohůnci mu to schválili. Budu muset zapojit média, to už je do nebe volající. Bude to rok, co mi nechtějí vyhovět. Tentokrát už mi sice poslali zprávy starosty, tajemníka a kontrolního výboru, ale soubory nešly otevřít. Sekretářka mi nabídla, že si mohu vypůjčit notebook, ale já nemohu čtyři hodiny zírat do monitoru. Samozřejmě, že úředníci plní pokyny, je to tam všechno propojeno, jeden s druhým příbuzný nebo kamarád či spolužák. A všechny spojuje snaha udržet si teplé místo na radnici. A ta tlupa kolem starosty jedná podobně. Hlavně si udržet zdroj financí z investic. Druhý bod byl taktéž opakující: aby starosta sundal ukrajinskou vlajku a nahradil ji vlajkou města. Opět neschváleno. Oni ti lidé opravdu ztratili rozum. Nikomu nepřeji nic zlého, ale až jejich děti půjdou na Ukrajinu bojovat za NATO, budou se divit. Ještě zajímavost: přišlo 46 občanů, kteří byli pobouření tím, že za domem hrůzy na Kojetické by se měla stavět šestipatrová budova s ordinacemi a byty doktorů Dindoše a Šarman-ové. Pro mě je žena vždy-ová. Tyhle zvrácenosti neuznávám. Takže zastupitelstvo stavbu neschválilo. Ono těch lidí tam bylo opravdu hodně. Jinak nevím. Tentokrát jsem měla s sebou malé hnědé vycpané prasátko v hrnci, jako ukázka starostovi, že na každou svini se vaří voda. Možná se to někomu nelíbilo, ale asi zdejší nejsou zvyklí na něco, čemu se říká happening.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz