zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Alena
Datum:
Titulek:Lidé by měli začít u sebe
Minulý týden jsem z okrajové části obce jela na polikliniku. Parkoviště jako vždy přaplněné, tak jsem parkovala na parkovišti u 3věžáku na Kojetice a vyrazila po chodníku pěšky. Ale to byl ŠOK, co psích "hoven" bylo všude kolem na trávníku, prostě někdo si vyleze ze vchodu, pejsek vykoná potřebu a co páníček-dobytek, nechá to tam! Trávník u věžáků, před poliklinikou-prostě HNUS. Sory jako, ale za tento svinčík nemohou ta němá zvířata, co si lidé hýčkají ale lidská rasa! Víte, dříve jsem chodili co by pionýři, později naše děti co by skauti uklízet trávníky a křoviska s pytlemi. Tak do tohodle hnojníku bych nepustila svoje vnoučata ani náhodou! A až pojede sekačka, tak to uschlé tam pěkně rozseká a rozfouká a my to pak pěkně dýcháme. V opačném případě si malé dítko sedne na bobek a něco sbírá na zemi. LIDI styďte se za sebe. Nadávat umí každej, ale poukažte když uvidíte někoho se svým miláčkem. Ozvěte se a nepište jen sem-jednejte na místě, případně zavolejte MěP, od toho je tu žel také máme (i když bych od nich očekávala důležitější činnosti, než psí hovna)

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz