zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Josef
Datum:
Titulek:klady systému
Dobrý den, minulý režim jsem nezažil, takže nemůžu soudit, ale ty věci, které uvádíte, mi připadají, že se nyní také dějí. Životní prostředí zdevastované bezohledným zemědělstvím, zastavováním bonitní půdy, nadměrnou dopravou, vodní toky otrávené (poslední příklad Bečvy)... Naše ekonomika rozhodně za západem nyní také zaostává, máme akorát montovny, hromady cetek a EU si s námi tak akorát vytírá řiť. Platy jsou v relaci se západem mizerné, průměrná mzda nic nevypovídá, málokdo jí bere, hromada lidí v problémech a exekucích. Cestování se také nyní omezovalo a snad ještě někam omezuje (sice kvůli kovidu, ale výsledek je podobný). Nevidím nic dobrého na tom, že k nám budou emigrovat ekonomičtí migranti. Co vím, tak k Baltu a do Jugošky se mohlo. Zboží je taky mnoho, ano, hromada cetek a náhražek a to kvalitní stejně člověk nemá. V práci nebo na úřadech vás dneska šikanujou, vrchnost dneska člověka zničí především ekonomicky. Soukromé podnikání? Musí to být někdo opravdu velmi otrlý, splachovací a trošku umět "podvádět", v opačném případě ho úřady svými požadavky zlikvidují a konkurence rozsápe. Naše ošuntělé Neratovice a i jiná města? No radši k tomu nic, uznávám, něco se kvůli dotacím zvedlo, ale dotace způsobily zase další jiné problémy. Věk dožití a dožití s kvalitou života je věc jiná...Každý systém má své, ale já ten současný tak růžově jako Vy nevidím no, tím neříkám za dříve bylo vše dobré, nemůžu soudit, protože jsem to nezažil.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz