zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Honza
Datum:
Titulek:nízké platy
A velké propady jsou celorepublikový problém.Další z bodů a oblastí jak tuhle zemi degradovat a zničit.To se děje už od převratu.Něco tiše,něco naprosto legálně.Je každého věc na co se dá a co si za práci zvolí.Podmínky jsou jistě předem stanoveny.Člověk má znát své meze a hodnoty a nebýt ovce.Několik mizerně placených prací,dokonce i ty,co dlouho ležely na ÚP jsem opustil.Ano,každá práce má své plus a mínus,ale pokud mne práce nenaplňuje,je mizerně placená,vládnou tam divné podmínky a ještě divnější lidé tak co tam??!S nechutí chodit do práce jen si to tam..."odbýt"??!To nikdy!!Plno zaměstnavatelů na tohle spoléhá,že lidi vezmou z vděčnosti cokoliv a cokoliv si i nechají líbit.Je to jen na nás,co jim dovolíme a co ne,věřte mi.Celkově tahle země a společnost je v rozkladu,stačí se dívat kolem sebe,naslouchat,sledovat výrazy lidí.Vymizely morální hodnoty,ale to nepřišlo ze dne na den,ale dobou a režimem.Jezdím brzo ráno metrem.Lidi sice ještě ospalí,ale výrazy jak přes kopírák-smutek,zakyslost,b eznaděj,vztek,závist,odměř enost,únava...Pár spokojených,usměvavých mezi nimi,jinak škoda mluvit.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz