zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:neratovanda
Datum:
Titulek:Já jsem tedy reagoval emailem hned po
Vážení ve vedení Novy, jako každý večer, jsem zasedla k večerním zprávám. V dnešních večerních novinách mě však velmi rozčílil přístup Vašeho moderátora Petra Suchoně k prezidentovi lékařské komory panu Kubkovi. Doba je velice těžká pro všechny. Především jde o zdraví a životy lidí, o které se starají lékaři na nekonečných směnách. Co o těchto složitých službách ví Váš moderátor, který se jen nakrucuje před kamerama a proč se takovým nevybíravým způsobem choval v přímém přenosu ke staršímu člověku? Byla to tak otřesná situace, kterou mu vytkl i další z dotazovaných pan Hořejší...víc Vám o tom psát nemusím...všechno máte natočené... Věřte mi, že příště, když bude zprávy moderovat tento namachrovaný frajírek, který se před kamerou choval jak idiot, tak přepínám. Na tohoto VIP neboli celebritu, jak Nova své reprezentanty na obrazovce nazývá, se opravdu už nikdy nechci koukat! Bylo by od toho Suchoně dobré, kdyby se panu Kubkovi v přímém přenosu za své arogantní chování omluvil a po té opustil večerní vysílání zpráv. Protože takovýto floutek nemá za nehet empatie k těžké práci lékařů, sester a veškerého zdravotnického personálu. Vaše zklamaná divačka

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz