zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:máte pravdu
Nenošením roušek vyjadřují svůj světový názor - na Babiše, na Prymulu a na všechny, kteří jim chtějí něco nařizovat. Podle nich žádný covid neexistuje (copak se nedívali na fota z intenzivní péče? Asi ne. Zavírají oči před skutečností. Nechtějí ji vidět.), je to jen lehká chřipečka. Hlavně mladí si myslí, že jich se epidemie netýká. No a pokud umře někdo z těch otravných starých, nebude ho škoda, stejně by umřel. Ano, to jsem na vlastní uši vyslechla. Ještě k panu prof. Prymulovi. I zde se ukázala nenávist nevzdělanců k vzdělanému odborníkovi.My hleděli s úctou na lidi, kteří něco uměli a dokázali. Dnes, hlavně na sítích a v diskuzích, jim lidé tykají, nadávají, urážejí je a vůbec jim to nepřipadne neslušné. Pan prof. Prymula byl za podivných okolností vyhozen. Už se zapomnělo na jeho úlohu na jaře na začátku epidemie. Lidé jsou zlí, naštvaní a nenávistní. Mimochodem, včera se ke mě vrhla jedna dáma BEZ ROUŠKY (tak jsem ji odehnala zpět) a hned spustila:"No, co říkáte na toho Prymyulu? To je hrůza, že?" Říkám: "No to je. Takhle ho zlikvidovat!" Ona na mě hned vyjela: "No vždyť neměl roušku! Káže vodu a pije víno!" Ale sama roušku neměla. Tak to vidíte. Jak stojí v bibli: Vidíš třísku v oku bratra svého, ale břevno ve svém nevidíš.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz