zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:Mé podněty krizovému štábu ze dne 19.10.
A ten nešťastný rozhlas. Tady přece nejde o to strašit lidi, situace je mnohem horší než se domníváme. Pane Drágo, když jste na FB umístil doporučení, jak se máme předzásobit, vy jste měl nějaké zásadní informace z krajského krizového štábu? Docela by mě to zajímalo. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková Odpověď L. Drágy na mé podněty. RE: podnět Vážená paní, Jestliže sledujete situaci, tak jistě víte, že situace v Nera je zaplať Pánbůh zatím v rámci ČR a okresů Stč. kraje ještě slušná. Kdyby všichni lidé dodržovali vládní usnesení a mimořádná opatření MZdr, tak je nám určitě ještě lépe a budou dostatečná. Přísnější opatření jsou líbivá, ale musí mít právní oporu (a to nehovořím o jejich kontrole, vymahatelnosti, aj.). Česká pošta je státní podnik. Cítíte-li se jí ohrožena, tak tam nechoďte a dodržujte výzvu (3 vteřiny) pana Prymuly. V současné době je společnost informacemi o epidemii přehlcena a COVID na nás kouká téměř ze všech sdělovacích prostředků. Má-li občan konkrétní dotaz nebo problém – je městem zřízena krizová linka. Na FB jsem nic neumístil a na zbytek otázky jsem Vám již odpověděl v srpnu tohoto roku. Vím, že opakování je matka moudrosti, ale Vaše jinak formulované dotazy na stejné záležitosti mě (a moje kolegy) odvádí od práce pro jiné občany, proto Vás prosím o soudnost a jejich omezení. S pozdravem Ladislav Drága -------------------------- ----------------------- No vidíte. Nemám chodit na poštu, asi mi ji bude p. Drága nosit. Jinak žádné odpovědi na mé podněty, jak bych očekávala. Inu, co lze očekávat o arogantního úředníka.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz