zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:celebrity
Já nevím jak kdo, ale se já bráním nazývat mnohé hérečky a hérce či jiné kategorie celebritami. Někteří vystudovali soukromé hérecké školy (je jich spousta), mluvit zřetelně neumí, melou, že jim nikdo nerozumí, umí jen křičet a válet se po zemi. Živí se většinou dabingem, a proto se u nás nepromítají filmy s titulky, dle kterých by se děti i mládež naučily cizí řeči lépe než ve škole. Pardon, já jsem zapomněla, že už neumí pořádně číst. Před obědem jsem omylem narazila na Cirkus Humberto. Tam byli páni herci, to byly osobnosti! A ten seriál, lidský, citlivý, nádhera. Po převratu se sem nahrnuly americké filmy, které kazí děti i mládež. Občas jsem pustila Déčko vnoučatům, to je hrůza. Násilí, agresivita, bitky, křik a nic jiného. Dnes v otázkách Moravce vystoupil Pirát Bartoš. Ještě tam je. Neumí odpovědět na jednoduchou otázku, nejvíc jsem se nasmála, když projevil požadavek na předpověď covidové situace na tři roky dopředu. A smála jsem se ještě víc, když si Bartoš liboval,jak nám jútubr Kovy vysvětlil, co je to exponenciální křivka. On to chudák asi neví. Musí mu to vysvětlovat Kovy. Panebože, kdyby blbost kvetla, dala bych si ho na balkon.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz