zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:úvaha před půlnocí
Tady se člověk naučí být podezíravý, čím to je? Když přijedu k nám na Moravu, ani mě nenapadne někoho podezírat ze lži a klamu (ale jsou tam také lháři, ne že by nebyli). Ale tady je lež na denním pořádku. Buď to tady lidé pijí s vodou nebo dýchají se vzduchem. Mohl by to být následek vdechování sirouhlíku, dokud jela střiž, a par rtuti ze Spolany, které ohrožují centrální nervovou soustavu? Ví bůh. Abych nezapomněla. Ochranné pomůcky z města. Byla jsem si vyzvednout obálku s šitou textilní rouškou a dvěma tkaničkami a několika čtverci netkané textilie. Ne nano. Měla bych pochválit dobrou vůli, někdo ji dobrovolně ušil, ale rouška je opravdu z kategorie těch nejprimitivnějších z dob, kdy jsme nevěděli, jak by měla vypadat, aby byla funkční. A děkuji za pochopení mé neúčasti. Paní Prošková nabízela proškolení v dovednosti distančního jednání, ale nikdo z vedení neprojevil zájem. Hovořila jsem s několika spolužáky a známými, kteří jsou v zastupitelstvech nebo komisích či výborech většinou moravských měst; zastupitelstva nezasedají nebo jednají distančně, divili se, co tady "blbnEm". Prý jestli chceme něco chytit. Také se opatrujte! Dobrou noc všem čtenářům.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz