zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:zveřejněte přesné počty nakažených v Ner
Lidé ve městě tvrdí, že je ve městě spousta infikovaných. Je-li to fáma, pak by se jí dalo předejít tím, že vedení města zveřejní informace, které si vyžádalo na můj popud na Ústavu zdravotnických informací a statistiky. Bohužel, tabulky s čísly byly předány panu Drágovi z krizového štábu a prý se nemají zveřejňovat. Údajně je to velmi složité a moc tomu nikdo nerozumí. Mám za to, že by informace měli obdržet i členové samosprávy, kteří zastupují občany, a informace by měly být zveřejněny!!! Takové řeči, a že je to v rozporu s GDPR a že by lidí lynčovali nakažené, je v 15 000 městě nesmysl!!!! Budu naléhat na starostu a p. Drágu, aby byla čísla pravidelně zveřejňována. O situaci budu informovat ostatní zastupitele. Vzpomeňte si, jak jsme byli informováni o úniku ze Spolany, prolistujte si příručku, kterou jsme dostali - "Informace určené veřejnosti v zóně havarijního plánování ve Spolaně", ze které se vůbec nedozvíte, co máte dělat v případě úniku konkrétních látek a jsem si jistá, že 3/4 obyvatel nepochopí, o co se v příručce jedná. Možná to ani nepřečte. Proto obyvatelé musí být informováni!!!!!!!Ale nejen na facebooku a webu, ale všemi možnými způsoby dostupnými i seniorům .

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz