zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:email starostce Kojetic
Anna Spevackova Komu: podatelna@kojetice.cz pro paní starostku obce Vážená paní starostko, doufám, že se již nebude opakovat situace, která nastala v sobotu odpoledne až do noci 27. června 2020, kdy z obce Kojetice, které starostujete, se ozýval do pozdních nočních hodin podivný řev, rámus, neidentifikovatelné zvuky a hlavně údery, způsobené elektronickými součástmi, jež nelze nazvat hudbou. Tyto zvuky nejen že vycházely z oblasti Kojetic, ale odrážely se i od bloků panelových domů v Neratovicích a tím se násobily. Předpokládám, že zdroj rámusu vycházel z vaší obce. Vážená paní starostko, ve městě Neratovice na sídlišti žijí tisíce lidí, rodiny s malými dětmi, staří lidé, invalidé, pracující, kteří se potřebují vyspat a ti všichni byli obtěžováni hlukem z vaší obce. Jsem zastupitelka města a lidé se na mě obraceli, ať s tím něco udělám. Udělala jsem to, že jsem se obrátila na Policii ČR, která mi slíbila, že pojede situaci zkontrolovat. Víc jsem udělat nemohla. Doufám, že příště se nic podobného nebude opakovat. Děkuji za odpověď. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková, zastupitelka města.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz