zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:naše "volička" se ozvala...
A jeje, naše volička se rozhodla opět šířit pomluvy. Vy jste nepochopila, že tento text jsem převzala z neratovin a jako autor příspěvku byl uveden Šanda, i kdy to byli tři lidé. Kdybych se já podepsala, mnoho lidí by mě považovalo za autorku, protože nechápou. A i kdyby jej psal Šanda jen pro nerátky, pak nevím, proč by nemohl. I vy sem také občas napíšete, i když dítě pochopí, že jste z okruhu Mrzílkové a spol. Ta má politické kamarády, já ne. V politice se kamarádství nepěstuje. Ale patříme do opozice a nedá se nic dělat, musíme v důležitých věcech táhnout za jeden provaz. Proto bylo zklamáním nedodržení dohody zbylou částí nerahnutí a proto, je i na nerátkách článek z neratovin. Všichni kromě Hornáka slíbili, že, pokud nebude schválen můj návrh na skončení zasedání a pokračování za týden, odejdeme ze sálu a tím nebude zastupitelstvo usnášeníschopné a bude se muset do 15 dnů opakovat. Budeme moci probrat zbývající body programu v klidu a v přítomnosti úředníků, kdyby bylo potřeba něco objasnit či vysvětlit. Jenže zbytek nerahnutí zklamal. Oni se pořád ohánějí konstruktivním jednáním, ale druhá strana na to vůbec neslyší. Není ochotná dělat jakékoliv změny a chová se arogantně. Kdysi platilo, že na sprostý pytel sprostá záplata. S koalicí se bohužel nelze dohodnout.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz