zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:email zastupitelům
E-mail: Předmět: Neschválení výboru pro životní prostředí a klimatické změny Dobrý den, včera jsem sledovala on line videopřenos z konce zasedání zastupitelstva města Neratovice a musím konstatovat, že neschválení zřízení výboru pro klimatické změny bylo zmatečné. Hlasující byli uvedeni v omyl ze dvou příčin. Za prvé: Místostarostka Mrzílková v rozporu s navrženým usnesením tvrdila, že jsem se jmenovala předsedkyní. Omyl. Mnou navržené usnesení znělo: "Zastupitelstvo města zřizuje výbor pro životní prostředí a klimatické změny a pověřuje zastupitelku Mgr. Annu Spěváčkovou doplněním dalších šesti členů výboru." Nejmenovala jsem se předsedkyní výboru, ale tím, kdo navrhne další členy výboru, aby byl výbor funkční. Za druhé: Starosta Kroužecký uvedl, že se jedná o výbor pro životní prostředí a klimatizační změny. Tím změnil mnou navržený název výboru a uvedl v omyl hlasující, kteří tento výbor logicky neschválili, neboť se jednalo o nesmysl. Hlasování bylo zmatečné. Proto pro další zasedání zastupitelstva navrhuji revokovat usnesení o zřízení výboru pro životní prostředí a klimatické změny a opakování hlasování s usnesením v mnou navrženém znění:"Zastupitelstvo města zřizuje výbor pro životní prostředí a klimatické změny a pověřuje zastupitelku Mgr. Annu Spěváčkovou doplněním dalších šesti členů výboru." Doufám, že dáte svým souhlasem se zřízením výboru najevo, že v žebříčku hodnot zastupitelstva města Neratovic je životní prostředí a adaptace na klimatické změny na prvním místě. S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz