zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:další příspěvek na FB starosty:
Pavel Novotný: Dobrý den. Je mi líto, ale mě jste nepřesvědčil. Myslím, že u myšlenky přesunout polikliniku na nové místo jste nenarazil na územní plán, neboť pomocí dílčí změny stávajícího územního plánu by tehdy nedošlo k prodlení. Myslím si, že jste narazil na nevoli v radě o celé věci vůbec diskutovat. Tedy nevoli paní Mrzílkové, dalšího místostarosty a ostatních radních za Neratovice jinak. Není to dáno Vaší osobou, ale počtem a tedy sílou mandátů. Reakce pana Lence na můj dotaz (záznam zastupitelstva na stránkách města z 22. 4.) týkající se navýšení ceny ze 66 na 137 milionu mě absolutně nepřesvědčila. Totiž geotermální vrty a tepelná čerpadla byla už v původním projektu za 66 milionů. Dva výtahy tam také byly a vysvětlení z důvodu dotace je směšné. NEDOKÁŽETE VYSVĚTLIT NÁRŮST O 70 MILIONŮ!!! Dostal se ke mě dokument "VÝZVA K PŘEPRACOVÁNÍ PROJEKTU POLIKLINIKY", který byl včera údajně odeslán všem zastupitelům. Celkem jej sepsalo 17 budoucích odborníků - lékařů, kteří nám občanům budou poskytovat lékařskou péči. Právě k takovéto diskuzi mělo sloužit ve středu vaším jedním hlasem a především hlasy Neratovice jinak po 10 minutách ukončené zastupitelstvo. Znovu Vás žádám o zamyšlení. Přeji pěkný víkend.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz